Lista ocen Toyota Celica V Coupe (60) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 38 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~3eci@vp.pl
Coupe 1.6 i 105KM 77kW
Jezeli jezdimy w 2 osoby jest genialnie, jesli w wiecej niz dwie, to coz..... to i tak po chwili jedziemy juz w dwie osoby. Z tylu nie ma za wiele miejsca i kanapa raczej sluzy jako polka na reklamowki niz jako pelnoprawne miejsce dla dwoch osob. Ale powtorze, jest to Coupe ze wszystkimi wadami i plusami tego typu nadwozia.
~Adi
Coupe 1.6 i 105KM 77kW
Jedyny aspekt który mi nie pasuje. Przestrzeń dla dwóch osób jest wystarczająca, tyle mogę powiedzieć. W cztery osoby nie ma sensu się zabierać, koledzy zawsze narzekają że z tyłu jest bardzo ciasno. Nie polecam samochodu dla osób wysokich.
~karolgawron@o2.pl
Coupe 2.0 i 16V 156KM 115kW
Kierowca i pasażer z przodu mają bardzo wygodną jazdę, po samej wielkości auta można zobaczyć że nie ma tam za dużo miejsca a jeśli chodzi o tylne siedzenia to jak dla mnie mogłoby ich nie być (strasznie ciasno na tylnych siedzeniach).
~Bartek0827
Coupe 1.6 i 105KM 77kW
Dla dwóch osób podróż jest przyjemna. Chyba, że te osoby mają powyżej 185 cm wzrostu tak, jak ja, wtedy jest odrobinkę za ciasno. Jeżeli chodzi o tylną kanapę to jest ona dostosowana tylko do przewozu niskich osób;]
~biolon
Coupe 2.0 i 16V 156KM 115kW
Kierowca i pasażer[ka] mają bardzo wygodnie. Fotele nie męczą na długich trasach. Jednak z tyłu to jakbyśmy nie lubili pasażerów - ciasnota i brak miejsca na nogi. To jest w sumie samochód dla dwojga [plus dziecko].
~Michał
Coupe 1.6 i 105KM 77kW
Jak na auto 4-osobowe jest dobrze, z tylu wiadomo ciężko się siedzi ale miałem juz pasażerów 190cm+ którzy jakoś się tam ułożyli i nie narzekali :) bagażnik ogromny jeśli nie ma się instalacji LPG.
~Ted
Coupe 2.0 i 16V 156KM 115kW
Jak na takie sportowe auto to z przodu jest OK. Dla osób wysokich możliwość cofnięcia fotela załatwia sprawę. Niestety z tyłu miejsce symboliczne jak w maluchu 126p. Dzieci się zmieszczą.
~tommygun
Coupe 2.0 i 16V 156KM 115kW
Z tyłu fakt mało miejsca. Z przodu wręcz jest idealnie. Bagażnik jak na sportowe auto ogromny. Trochę mało miejsca na głowę przy wzroście powyżej 195 cm ale zawsze można otworzyć szyber dach.
~PrzemGT
Coupe 2.0 i 16V 156KM 115kW
No i taaaa... Ja (193cm) bez problemu się mieszczę i jest mi bardzo wygodnie jak w żadnym innym samochodzie. Auto dla 2 os. Bo pasażerów do bagażnika bo wiecej miejsca niż z tyłu ;)
~Adriano
Coupe 1.6 i 105KM 77kW
Dla kierowcy i pasazera z przodu super choc dla wysokich moze byc problem ale w koncu to coupe nisko i tyłkiem po ziemi ale za to jaka frajda:) Pasazerowie z tyłu nie przewidziani:)
Toyota Celica V Coupe