Lista ocen Toyota Celica V Coupe (54) - Widoczność

Na liście zabraknie 44 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adi
Coupe 1.6 i 105KM 77kW
Początkowo widoczność wydawała mi się bardzo słaba. Z tyłu widoczność beznadziejna, z przodu tak nisko że nic nie widać... ale wiadomo - samochód jest niski, trzeba się tylko przyzwyczaić. Gdy wreszcie ogarniemy co i jak, podczas cofania będziemy widzieli dosłownie wszystko - poza tym, cieszy mnie to że auto ma tyle punktów odniesienia - to spoiler, to przednie światła... czasem można naprawdę dobrze się zaparkować w jakieś ciasne miejsce,...
~~Tomek(Tresorator)
Coupe 2.0 i 16V 156KM 115kW
Tu trochę gorzęj do przodu to oczywiście rewelacja szyba jak w autobusie. Jak to w spotrowym samochodzie siedzi się bardzo nisko i dla kogoś nie przyzwyczajonego może to być stresujące że nie widzi końca maski ( zawsze można dźwignąć światła:)) do tyły bardzo słabo szczególnie przycofaniu ( polecam czujnik cofania) lusterka też małe. W nocy bardzo oślepiają nas samochody!!!
~Ted
Coupe 2.0 i 16V 156KM 115kW
Widoczność do przodu OK, do tyłu fatalnie ale cóż jak się siedzi prawie na asfalcie, a nadwozie coupe nie poprawia widoczności. Lusterka wsteczne dają wystarczające pole widzenia do tyłu.
~nie jestem właścicielem tylko braciszek i porównuje celice do bmw 318 is e30
Coupe 2.0 i 16V Turbo 4WD 204KM 150kW
to nie CC ani inny malutki pojazd więc widoczność normalna bez zadnego entuzjazmu maska troszkę długa z przodu i można nią gdzieś zachaczyć na parkingu ale to pewnie kwestia przyzwyczajenia
~hucky
Coupe 1.8 i 16V 115KM 85kW
Z przodu rewelacja, z tyłu - sytuację ratować muszą lusterka boczne. W sumie to zastanawiam się nad przyciemnieniem tylnych szyb, bo i tak prawie nic z nich nie widać.
~Piechur
Coupe 2.0 i 16V 140KM 103kW
przód idealnie. po bokach nie najgorzej. Tył porażka :( przez ten podniesiony kuper nic nie widac ( a ja mam wersje bez spoilera!!) za to w lusterkach jest świetnie:)
~Bartek0827
Coupe 1.6 i 105KM 77kW
Z widocznością tak, jak w wielu autach coupe jest średnio. Jeśli ktoś nie potrafi cofać od lusterek, to patrzenie przez ramię sprawi trochę kłopotów.
~PrzemGT
Coupe 2.0 i 16V 156KM 115kW
Kto na to zwraca uwagę w takim aucie?? Chyba nie o to chodzi. A nawiasem mówiąc z przyciemnianymi szybami nic nie widać:)
~Adriano
Coupe 1.6 i 105KM 77kW
z przodu super i do tyłu wcale nie ma wielkich problemów, choc wiadomo ze tył jest wyższy i mniej sie zobaczy:) ogolnie jest ok
Dziennik kosztów dla Toyota Celica V Coupe
10,5
11,3
~SPIDER666666@poczta.fm
Coupe 2.2 GT 136KM 100kW
Widoczność z przodu ok, ale z tyłu marnie jak w więkrzości sortowych i japońskich autek, dobrze że są lusterka boczne ;-)
Toyota Celica V Coupe