Lista ocen Toyota Celica V Coupe (53) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 45 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~TOYOTA CELICA 2.0GTI POLECAM WARTO
Coupe 2.0 i 16V 156KM 115kW
z 6 modeli aut w 4 zaopserwowałem że coś skrzypi w drzwiach od kierowcy pozatym ładna równa praca silnika i nic więcej dodaćć nie idzie bo wszystko tak jak być powinło - po prostu miło i przyjemnie czy jedziesz w miejskim zgiełku 15km/h czy zapierda..sz 220km/h przez torowisko w miescie zawsze człowiek jest uśmiechnięty
~3eci@vp.pl
Coupe 1.6 i 105KM 77kW
Tutaj wiele zalezy od kierowcy, czy zalozyl tlumik inny od oryginalnego, ale zazwyczaj w autku jest raczej odpowiedni poziom halasu, nie jest za cicho ani za glosno, nie jest to limuzyna, po za tym szyby w drzwiach bez ramek tez daja swoj efekt w postaci momentami swiszczenia lub podobnych dzwiekow, wina, wysluzonej uszzelki ;-)
~~Tomek(Tresorator)
Coupe 2.0 i 16V 156KM 115kW
To słaby punkt mojej celiny ale to wina też wugaru poprzedni właściciel myślał głośniej to lepiej ( muwię mu że nie miał racji!!!) powużej 160 to już mogę wyłączyć radio no chyba że chce słuchac bardzo głośno. W nowości pewnie było z wyciszeniem dużo lepiej teraz to maty popękane no i ten wydech :(
~hektor
Coupe 2.0 i 16V 156KM 115kW
do 150 km/h jest w miarę ok, ale powyżej 200 km/h wydaję się jakby auto miało się rozpadać, wszystko drży, a szczególnie szyby - pewnie dlatego że nie mają ramek, moje auto przeżyło 230 km/h więc nie jest najgorzej, nie rozsypało się :)
~Adi
Coupe 1.6 i 105KM 77kW
Z wyciszeniem nie jest zbyt idealnie. Podczas szybkiej jazdy auto często wydaje głośne dźwięki, głównie przy szybach; niektórym osobom przeszkadza, ja tak naprawdę się nie skarżę. Chociaż wiem że jeździłem autami lepiej wyciszonymi.
~Adriano
Coupe 1.6 i 105KM 77kW
Wyciszenia za bardzo brakuje przy 220 (bo tyle wyciągnie nawet silnik 1.6 105km bardzo głosno przez szum wiatru. Słychac silnik ale o to chodzi w sportowych samochodach. Piekny dźwięk:) Poprostu poezja.
~karolgawron@o2.pl
Coupe 2.0 i 16V 156KM 115kW
Wszytko ładnie pięknie gdyby nie ten \"RYK\" silnika (ale za to kocham Celice). Można spokojnie porozmawiać w środku ale najlepiej opuścić szyby i zapuścić jakąś fajną muzyczkę.
~biolon
Coupe 2.0 i 16V 156KM 115kW
Kiepsko.. Silnik bardzo głośno pracuje. To może być zaletą lub wadą. Ja lubię ciszę przy spokojnej jeździe i niestety tego brakuje. Wyciszenia silnika.. Poza tym jest przeciętnie.
~PrzemGT
Coupe 2.0 i 16V 156KM 115kW
Cele nie króluje tutaj. Ale muzyka silnika piękna wiec mnie to nieprzeszkadza.(tłumik ulter to ryczy jak głupia ale silnik i tak przekrzykuje wydech xD)
~Ted
Coupe 2.0 i 16V 156KM 115kW
Wyciszenie dość słabe ale kierowca sportowego auta musi słyszeć silnik. Na dłuższych trasach hałas może być uciążliwy i męczący.
Toyota Celica V Coupe