Lista ocen Toyota Celica VII (50) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 59 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~toyociarz
Coupe 1.8 VVTL - i Sport 192KM 141kW
Celica w dobrym stanie zwykle gwarantuje święty spokój właścicielowi - po roku posiadania wymieniłem w niej w części eksploatacyjne jak klocki i tarcze hamulcowe, sprzęgło itp. Jedyną drobną usterką jest padnięty tylny spryskiwacz. Stosunkowo częstym problemem są też siłowniki tylnej klapy które lubią się poddać i nie trzymać, czy uszczelnienie klapy, przez co w niektórych egzemplarzach zbiera się woda. Jednak żadnej z tych usterek nie...
~Stich
Coupe 1.8 16V VT-i 143KM 105kW
stereotyp Japońskiej niezawodności generalnie się sprawdza. Jedyne na co trzeba uważać to jednostki z poczatku produkcji w których częstą awarią są panewki i zjadanie oleju. Oczywiście wynika to z zaniedbania pilnowania poziomu oleju oraz \"pałowania\" na zimnym silniku. Jeśli ktoś dba o auto tak jak powinien, ma zagwarantowaną bezawaryjną jazde przez wiele lat. ja już jeżdze 3,5 roku więc wiem co mówie.
~Karol
Coupe 1.8 16V VT-i 143KM 105kW
Od dwóch lat bez przygód. Wystarczy robić regularny serwis, a powinno służyć mimo wysokiego licznika w silniku. Gdy szukałem mojej Celiki zauważyłem, że większość ma alufelgi do renowacji. Moja miała wiele odprysków z przodu (najwyraźniej od szybkiej jazdy), wystarczyło dobrać \"flamaster\" z odpowiednim lakierem, dotknąć w naruszonych miejscach i od dwóch lat nie ma problemu.
~Caca
Coupe 1.8 VVTL - i Sport 192KM 141kW
Drobiazgi hmmm po paru latkach moja ma 8 trzeba było wymienić siłowniki tylnej klapy bo nie trzymały, normalka nie tylko w celicach akumulator też trzeba było przy 7 latach wymienic normalne, aha w inncy autach wydech też przy ok 7 latach trzeba wynienic przegnity, ale w celice trzyba się bardzo dobrze, nigdy nie spawany.
~Skrzyp
Coupe 1.8 16V VT-i 143KM 105kW
Nic mi się jeszcze nie popsuło.Nic nie stuka nic nie odpada. A w sumie to półka w bagażniku mi lata ale podobno tak jest we wszystkich modelach. No i nie działają mi siłowniki od klapy bagażnika .Te dwie "usterki" mam odkąd kupiłem samochód.
~BIG MELUS
Coupe 1.8 16V VT-i 143KM 105kW
nie mogę się na razie do niczego większego przyczepić aczkolwiek siłowniki tylnej klapy bagażnika padły i nie spełniają swojej roli :( ps kupiłem z rozbitej celiki 2006r. za komplet zapłaciłem 200zł mam nadzieje ze będą trzymać!
~Franeck
Coupe 1.8 VVTL - i Sport 192KM 141kW
Wszystko działa jak powinno. W historii pojazdu były wymieniane siłowniki tylnej klapy. Jest duża i z czasem zaczyna opadać. Może to być irytujące, ale czy to aż taka straszna wada? Dla mnie 5/5
~Jester from hell
Coupe 1.8 16V VT-i 143KM 105kW
Hmmm...właściwie to nic. Ale...Odboje klapy bagażnika potrafią skrzypieć. Klapa jest dość ciężka, więc potrafią padać siłowniki. Parujące reflektory przednie to zmora każdego posiadacza Celici.
~pawell24
Coupe 1.8 16V VT-i 143KM 105kW
Drobnych usterek brak, wszystkie ****rele chodzą jak powinny tutaj duży plus ! Jednak dość często zużywają się łączniki stabilizatora z przodu, z tyłu wymieniałem tylko raz

Usterki Toyota Celica VII

Toyota Celica VII – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~kamwu
Coupe 1.8 VVTL - i Sport 192KM 141kW
Niewiele jeszcze zjeździłem, ale na razie nic się nie zdarzyło. Z opinii innych właścicieli wynika, że można jeździć latami wymieniając tylko to co się zużywa.