Lista ocen Toyota Celica VII (49) - Ergonomia

Na liście zabraknie 60 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Martini
Coupe 1.8 16V VT-i 143KM 105kW
A tu mam kilka zastrzeżeń: - włacznik wycieraczek - głupie rozwiazanie, Mazda oferuje lepsze. Ale to rzecz gustu i upodobań. - bezsensowny "wielki" wyłącznik szyby pasażera, na co to komu w takim aucie biorąc po uwage umieszczenie przełączników do szyb(tunel środkowy)? - "biedny" wyswietlacz klimatyzacji, za te pieniądze można oczekiwać lepszych rozwiązań. - pominąć można też, że w słońcu zegarka ani kilku kontrolek na tablicy nie...
~pawell24
Coupe 1.8 16V VT-i 143KM 105kW
Wszystko jest na swoim miejscu, jest gdzie położyć telefon, schować portfel w zamykanym schowku na gorze konsoli, fajne uchwyty na kawę, utwierany podłokietnik wszystko spoko tylko przy moim wzroscie 183cm czyli raczej normalnym zawadzam głową o sufit, aby tego nie robić muszę położyć oparcie od fotela a jeśli położę oparcie mam nieprawidłową pozycję za kierownicą. Za to daje 3 gwiazki (chociaż może nieuczciwie, bo jestem za wysoki do tego...
~Caca
Coupe 1.8 VVTL - i Sport 192KM 141kW
Moja Celica jest w skórze, i też w żadnym innym samochodzie tak dobrze się nie siedzi jak siedzeniach celici. W środku oczywiście jest plastik, ale jest dużo srebrnych wstawek i bardzo łądnie sie prezentuje, moja cela ma prawie 200tyś a mieszek jak nowy, rączki drzwi w jakieś skórze nie wycierają się jak plastiki w niektórych VW. Co najważniejsze środek auta jest oryginalny a nie jak w każdym VW taki sam.
~Procesor
Coupe 1.8 16V VT-i 143KM 105kW
Pod wzgledem ergonomii czuje sie zawiedziony. Owszem sa podstawowe rzeczy, ale po samochodzie za ponad 100 tys. spodziewalbym sie wiecej. Brak komputera, brak tempomatu, brak oswietlenia drzwi, brak podnosnikow hydraulicznych maski, plastiki kiepskiej jakosci jak na te klase samochodu.
~Jester from hell
Coupe 1.8 16V VT-i 143KM 105kW
Czego by się tu doczepić...właściwie nie ma czego. Denerwujący jest duży przycisk do wyłączania szyby pasażera, po co to komu? Nie podoba mi się rozwiązanie wycieraczek, w Mazdzie miałem lepsze, ale jak kto woli. Drobiazgi, bo wszystko jest na miejscu i w odpowiedniej odległości.
~SIDOO
Coupe 1.8 16V VT-i 143KM 105kW
wszystko pod ręką, tylko w dluzsze trasy przydałby sie podłokietnik 5cm bardziej do przodu, bo nie ma gdzie reki oprzec, ale jak mówiłem wczesniej, to samochód sportowy i kierownice trzyma sie biema rękami, choć wspomaganie jest zbyt silne
~Karol
Coupe 1.8 16V VT-i 143KM 105kW
Dość dużo (niezbyt dużych) schowków, doskonałe, dobrze trzymające sportowe fotele. To szczegół, ale idiotycznie jest umiejscowione miejsce na napoje - gdy włoży się butelkę albo puszkę zmiana biegów jest bardzo utrudniona.
~Ewelina
Coupe 1.8 16V VT-i 143KM 105kW
Wnętrze ma sporo plastiku, dlatego ja wybrałam skórzaną tapicerkę a na kokpit dałam karbon i zmieniłam oświetlenie na jeden kolor. Licznik oraz wszystkie ważne wskaźniki pojazdu są umieszczone w zasięgu wzroku kierowcy.
~calrissian
Coupe 1.8 16V VT-i 143KM 105kW
Wszystko co niezbędne jest pod ręką. Trzymanie w fotelach bardzo dobre. Jedyna rzecz która mi się nie podoba to ordynarne nakrywki na lusterkach w osłonie przeciwsłonecznej PORAŻKA w aucie za tą kasę mogli się bardziej postarać
~Franeck
Coupe 1.8 VVTL - i Sport 192KM 141kW
Wszystko na swoim miejscu, do niczego nie trzeba się przyzwyczajać. Niestety - brakuje schowków. Te co są, w standardowych miejscach są doprawdy minimalistyczne.