Lista ocen Toyota Celica VII (51) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 58 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Caca
Coupe 1.8 VVTL - i Sport 192KM 141kW
Celica ma dość spory układ chłodzenia, cieżko ją zagrzać, można ciągle w upale leciec 200 i nic nie nie przegrzewa, to też jest efektem że w zime trzeba parę km przejechać nim się zrobi ciepło. Ale też w żadnym innym aucie tak mi się nie podoba sterowanie klimą i nawiewami, pracuje cicho dyskretnie i skutecznie. Bardzo mi sie np w mercedesach nie podoba nawiew, po cholere 2 strefa to nic nie daje, jest skuteczny owszem ale jak sie da na...
~pawell24
Coupe 1.8 16V VT-i 143KM 105kW
Ciągłe problemu z klimatyzacją, wymieniłem sprężarkę, czyściłem klime, uszczelniałem, nabijałem i ciągle po paru miesiącach zostawałem bez klimy. Robiłem to w różnych warsztatach, albo trafiłem na takich gamoni albo po prostu coś z tą klimą jest nie tak. W tym roku dałem sobie spokój i jeździłem bez klimy, szyberdach ratował sytuacje lecz nie do końca. Grzeje ok
~Jester from hell
Coupe 1.8 16V VT-i 143KM 105kW
Mała przestrzeń w środku sprzyja bardzo szybkiemu nagrzewaniu. Automatyczna klimatyzacja działa dobrze, ale nie powalająco dobrze. Ogrzewanie tylnej szyby i lusterek w normie. Odradzam wersje ze skórzanymi fotelami. Skóra jest twarda i średnia w dotyku, do tego czarna więc latem tragedia.
~mike_j@op.pl
Coupe 1.8 VVTL - i Sport 192KM 141kW
Samochód zimą szybko się nagrzewa, łącznie ze skórzaną tapicerka, chociaż siedzenia nie są ogrzewane (wersja przed liftingiem). W ciepłe dni automatyczna klimatyzacja skutecznie radzi sobie z nagrzanym wnętrzem i bez problemu utrzymuje temperaturę na oczekiwanym poziomie.
~Marcin Mojek
Coupe 1.8 16V VT-i 143KM 105kW
klima i ogrzewanie dzialaja bardzo szybko. w zimie po ok 3 min juz grzeje a w lecie klima radzi sobie bez problemu nawet przy 30 stopniach. ustawiasz 20 stopni i automatycznie elektronika uzyskuje taka temperature w aucie i trzyma caly czas
~kamwu
Coupe 1.8 VVTL - i Sport 192KM 141kW
Grzeje i chłodzi doskonale i szybko. Ale jeszcze nie miałem okazji sprawdzać ogrzewania zimą, więc ogrzewanie na razie latem zaobserwowane.
~Karczewski Rafal
Coupe 1.8 16V VT-i 143KM 105kW
Przy wiekszej ilosci pasarzerow nieda sie jechac z zamknietymi szbami prubowalem wszystkich srodkow w Toyocie w Rumi (trojmiasto) powiedzieli ze ten typ tak ma
~tuba
Coupe 1.8 VVTL - i Sport 192KM 141kW
jak auto się nagrzeje przy climatronic to później zaczyna być zimniej, mino tego że dalej jest ta sama temperatura.
~~krasz
Coupe 1.8 16V VT-i 143KM 105kW
Szybko sie nagrzewa, jeśli chodzi o precyzyjne ustawienie temp w tej klimatyzacji automatycznej to troszkę oszukuje.
Dziennik kosztów dla Toyota Celica VII
10,8
9,4
~Ewelina
Coupe 1.8 16V VT-i 143KM 105kW
Po chłodnej nocy i w zimę zaczyna grzać po niecałych 2 minutach a w upalne dni chłodzi od momentu włączenia klimy. Nic dodać nic ująć.