Oceny Toyota Corolla Verso E120 1.6 i 110KM 81kW 2001-2007

Toyota Corolla Verso E120 1.6 i 110KM 81kW 2001-2007 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Toyota Corolla Verso E120 1.6 i 110KM 81kW 2001-2007

~LORD_WOJT
Verso 1.6 i 110KM 81kW
Posiadam wersję po liftingu z 2008 roku z silnikiem 1.6 benzyna 110 km. Auto w zupełności dynamiczne do codziennej jazdy po mieście. Bardzo ekonomiczne. Spalanie średnio 7,5l na 100 km.Jestem zachwycony tym autem. Wersja Luna ze średnim wyposażeniem. Klima manualna z pięknym śliwkowym lub jak kto woli ciemno czereśniowym kolorem. Auto przestronne i wygodne. Funkcjonalność na 5. Posiadam wersję 7 osobową. Auto proste w konstrukcji z przebiegiem...
~szczerty
Verso 1.6 i 110KM 81kW
Samochód super wygodny na długie trasy- najwygodniejszy jaki kiedykolwiek miałem, a miałem już wiele od fiatów do mercedesów.Poza tym to jeszcze wersja japońska w całości produkowana jeszcze w kraju kwitnącej wiśni a nie w Turcji.Może jest brzydszy od swojej następczyni i mało popularny w Polsce ale ten mały szczegół właśnie daje mi prawie gwarancje,że nie utopie w tym samochodzie wszystkich oszczędności.Samochód ponadprzeciętny i nie dla...
~Koniu
Verso 1.6 i 110KM 81kW
Posiadam wersję japońską. Samochód spełnia wszystkie moje oczekiwania. Przestronny, dużo schowków. Dla rodziny 2+2 idealny. Super wygodne przy wsiadaniu dzieci do fotelików, tylne siedzenia z regulacją oparcia, przesuwane, gdy potrzeba zwiększyć pojemność bagażnika. Bez awarii, silnik w sam raz do płynnej jazdy. Kupiłem przypadkiem szukając Merivy i jestem z tego faktu bardzo zadowolony. Przebija dużo młodsze modele innych marek.
~Pan Łoś
Verso 1.6 i 110KM 81kW
Auto bardo dobre, ale niestety nie na dłuższe trasy. Mam porównanie. Corollą Verso max 900 km na dzień, i to za dnia. Słabe lampy i nieergonomiczne fotele. Pancerne zawieszenie- mieszkam na wsi, drogi kiepskie i polne, a zawieszenie 100% jeszcze oryginalne!!!! Auto prędzej się znudzi, niż popsuje.
~arekab
Verso 1.6 i 110KM 81kW
NIGDY W ŻYCIU NIE JECHAŁEM NA LAWECIE Z ZEPSUTYM AUTEM, A TYM 2 RAZY. NIE POLECAM ZE WZGLĘDU NA SŁABĄ SKRZYNIĘ I PÓŁOSIE - HANDLARZE CZĘŚCI UŻYWANYCH AŻ RĘCE ZACIERAJĄ, BO TE ELEMENTY PADAJĄ JAK MUCHY. CENY NOWYCH CZĘŚCI PRZERAŻAJĄCO WYSOKIE. NIE POLECAM TEGO AUTA.
~Tom
Verso 1.6 i 110KM 81kW
Bardzo wygodne , komfortowe i bezawaryjne auto.Latem byliśmy nim w Holandi ,spalanie na trasie przy średniej prędkości jazdy 120 km/g -7,0 L/100km.Auto ma łańcuszek rozrządu więc znacznie obniża to koszty eksploatacji.
Dziennik kosztów dla Toyota Corolla Verso E120 1.6 i 110KM 81kW
9,1
4,1
~100%
Verso 1.6 i 110KM 81kW
Jak narazie jestem pod dużym wrażeniem tego auta.Jest to pojazd ,który pomimo ceny napewno znajdzie uznanie u wielu użytkowników ze względu na swoje walory mechaniczne i wizualne. Polecam osobą ,których nie stać na kupowanie byle czego.
~bob
Verso 1.6 i 110KM 81kW
Wygodne i duże auto rodzinne. Bardzo dobrze wyposażone już w podstawowej wersji Terra: 9xAir Bag (słownie: dziewięć poduszek - 2 przednie, 2 boczne, 2 kurtyny z przodu, 2 kurtyny z tyłu i poduszka kolanowa dla kierowcy), ABS+EBD, klimatyzacja manualna, kierownica regulowana w 2 płaszczyznach, Radio CD+4 głośniki, wspomaganie kierownicy i wiele innych umilających życie drobiazgów.
~Marcin
Verso 1.6 i 110KM 81kW
Świetny samochód rodzinny. Pozytywnie zaskakuje kulturą jazdy i ergonomią. Bezawaryjność lvl japończyk.
~Daniel Warszawa
Verso 1.6 i 110KM 81kW
Wygodne, niezawodne, dużo schowków, oszczędne - jak się na gazie jeździ, praktycznie bez awaryjne.