Lista ocen Toyota Corolla IX (E12) Kombi (111) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 70 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pawel
Kombi 2.0 D-4D 90KM 66kW
Auto b. pojemne dla wszystkich pasazerów dużo miejsca o ile jedzie sie w 4-y osoby. Przy 5-iu podróżnych jest z tyłu troche ciasno. Po złożeniu siedzeń z tyłu rower holender wchodzi bez zdejmowania kół a góral tylko po zdjęciu przedniego. Same siedzenia b. wygodne. Przy długich trasach jazda samochodem nie jest męcząca. Ja lubie podczas jazdy łokcie oprzec o coś a nie trzymać w powietrzu - w tej Toyocie moge znalezc wygodne oparcie dla rąk.
~Mario
Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW
Z przodu, jak na klasę samochodu nie jest źle. Z tyłu, za kierowcą (191 cm) może usiąść już tylko niezbyt wysoka osoba. Na tylnej kanapie dla dwóch osób komfort, dla trzech już niezbyt - tylko na krótkie trasy. Szerokość z przodu bez zastrzeżeń. Fotele dobrze wyprofilowane - nie męczą, jednak nie mają zbyt dobrego podparcia podczas jazdy w zakrętach. Ale nie jest to też samochód o sportowych aspiracjach.
~Bartek
Kombi 1.4 i 16V 97KM 71kW
Jak najbardziej OK. Miejsca jest pod dostatkiem zarówno dla kierowcy jak i pasażerów. Fotel kierowcy regulowany jest na wysokość więc nawet przy moim wzroście (193 cm) nie mam problemów (wcześniej z zakupu paru samochodów zrezygnowałem bo się do nich nie mieściłem na wysokość). Wersja kombi którą użytkuje mogłaby mieć większy bagażnik bo ten wielkościowo jest zupełnie przeciętny.
~Bb
Kombi 1.4 i 16V 97KM 71kW
Bardzo dobra, pojemny bagażnik, z tyłu mogłoby być ciut więcej miejsca ale i tak byłam w stanie do niej spakować gratów na 3 tygopdnie dla 2 dorosłych osób + dwójka dzieci, wózki, hulajnogi itp. Dodatkowo relingi - można przewieźć co się chce. Po położeniu siedzeń hulaj dusza - szafki z Ikea, pralki, rowery - wszystko się mieści jak w ciężarówce
~Toyota Man
Kombi 1.4 D-4D 90KM 66kW
mam ponad 185 cm i niejest tak rozowo, ale jezdze i nie narzekam zbytnio, w innych autach (co prawda o klase lub dwie wyzej) mialem wiecej miejsca na nogi, pewnie dla nizszych bedzie super, z tylu jest bardzo duzo miejsca ;-) na kolana i na szerokosc nawet dla mnie, wygodne zaglowki gdy schowane niewbijaja se w plecy jak u konkurencji ;-)
~Konrad
Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW
Auto jest kompaktowe i szczerze to nie wyobrażałem sobie, że dam radę tym jeździć. Mam 193cm wzrostu i 100+ kg wagi i na trasy do 300-400km bez najmniejszych problemów. Jadąc 2000km do Chorwacji bolały uda, ale tutaj też brak tempomatu doskwierał. Mimo wszystko szacun, że takim małym autkiem spokojnie daję radę podróżować.
~Łukasz
Kombi 1.4 i 16V 97KM 71kW
Przy maksymalnie odsuniętym fotelu kierowcy, pasażer za nim to najlepiej dziecko w foteliku, ew. drobna dziewczyna. Przy kierowcy powiedzmy 1,75 m, podejrzewam, że dla 4 osób wygodne. Pozycja za kierownicą nie jest zła, dobrze wyprofilowane plastiki, więc nic się w nogę poniżej kolana nie wżyna. Kierownica regulowana góra - dół.
~PiotrJ
Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW
Przestrzeń jak na samochód tej klasy jest naprawę duża. Z przodu siedzenia bardzo wygodne. Fajne autko na wyjazdy za miasto. W długiej trasie po prostu jedzie się komfortowo. Na początku trochę przeszkadzało mi dwarde siedzenia ale z czasem zrozumiałem że w długiej trasię się nie czuje zmęczenia jak np w Almerze.
~sirand
Kombi 1.4 D-4D 90KM 66kW
W tej klasie samochodów nie można wymagać więcej, za wysokim kierowcą miejsca na nogi pasażera nie jest za wiele. Bagażnik nie poraża wielkością ale jest ustawny i ma płaską podłogę po złożeniu siedzeń. Schowki pod podłogą bagażnika pozwalają znaleźć miejsce dla wielu, zwykle przeszkadzających drobiazgów.

Toyota Corolla IX (E12) – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~morpheus
Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW
Średniak w klasie jeśli chodzi o miejsce. Pięć dorosłych osób zmieści się bez wielkich problemów, jednak na dłuższą trasę wygodnie będzie co najwyżej czterem. Jak na kombi - bardzo mały bagażnik. Nieduży wózek dziecięcy mieści się "na styk". Przydałby się większy bagażnik.
Toyota Corolla IX (E12) Kombi