Oceny Toyota Corolla IX (E12) Hatchback 2.0 D-4D 110KM 81kW 2001-2009

Toyota Corolla IX (E12) Hatchback 2.0 D-4D 110KM 81kW 2001-2009 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Toyota Corolla IX (E12) Hatchback 2.0 D-4D 110KM 81kW 2001-2009

~Jacek
Hatchback 2.0 D-4D 110KM 81kW
Samochód spisuje się bardzo dobrze, jestem młodym kierowcą których czasem lubi wysokie obroty na których rolka sprawuje się rewelacyjnie. Posiadam wersje 3-drzwiową co dla mnie ma swój urok, a szczególnie bardzo długie drzwi które przykuwają oko ludzi. Design pasuje do mężczyzn jak i kobiet. Nie byłem fanem japońców, jednak ta toyota odmieniła moje zdanie, jest bezawaryjna. Spalanie na bardzo niskim poziomie, przestrzeń jak na hatchbacka...
~maniek
Hatchback 2.0 D-4D 110KM 81kW
Harmonijne auto do codziennego użytku. Przy codziennych dojazdach po 20 km w każdą stronę nieodzowne. Dobrze izoluje od zgiełku ulicy. Dobre na zakupy , do bagażnika wchodzi cały wózek z hipermarketu ( zawarośc oczywiście ). Zgrabny przy parkowaniu. Na długich rasach do 1000 km na raz, lepszy niż np. Vectra B 2.0 D. Można powiedzieć że w Toyocie jest o 100 km blizej.
~Michał
Hatchback 2.0 D-4D 110KM 81kW
Autko dla mądrej osoby, ceniącej sobie doskonałą technologię (motor, skrzynia, hamulce). Jedyną dużą wadą jest design (mam Corollę 2001 w starej budzie), ale jak ktoś to przełknie, będzie miał fantastyczny samochód. Mam 240 tys. km., i nigdy to autko nie nie zawiodło.
~Rafał
Hatchback 2.0 D-4D 110KM 81kW
posiadam dwa samochody toyote do której nie dołożyłem ani zł i lagune która nie doczekała pierwszego przeglądu nie jest juz na gwarancji koszt naprawy 10000zł . remont tylnego zawieszenia , wymiana turbiny ,pęknięta szyba przednia ( od naprężeń) , wymiana baku oprócz tego stuki i skrzypienie
~Adam Skrobek
Hatchback 2.0 D-4D 110KM 81kW
To nowy samochód i jestem z niego bardzo zadowolony,zobaczymy czy sprawdzi się jego wręcz legendarna trwałość i niezawodność.Byłby idealny gdyby miał trochę większy bagażnik,więcej miejsca przydało by się w czasie wakacyjnych wyjazdów.
~TADEUSZ WRÓBEL
Hatchback 2.0 D-4D 110KM 81kW
NAJLEPSZA NA RYNKU MARKA.JEJ JAKOŚĆ POZNAŁEM NA POPRZEDNIM MODELU KTÓRY SPRZEDAŁEM PO PRZEJECHANIU BEZAWARYJNIE 185000.W POPRZEDNIM SAMOCHODZIE WYMIENIAŁEM TYLKO CZĘŚCI PODLEGAJĄCE NATURALNEMU ZUŻYCIU.WYSOKIE MIEJSCE W RANKINGACH BEZAWARYJNOŚCI JEST W PEŁNI ZASŁUŻONE.
Dziennik kosztów dla Toyota Corolla IX (E12) Hatchback 2.0 D-4D 110KM 81kW
7,1
~Gregor
Hatchback 2.0 D-4D 110KM 81kW
Samochod jest naprawde godny polecenia, szkoda ze produkuja go w Anglii - i wychodza male braki: problem z klimatyzacja (przestawala dzialac po kilku godzinach jazdy) ale na drugi dzien jakby nigdy nic. W serwisie nie wiedzieli co sie dzieje. Po 15 tys wymienili mi pasek rozrzadu bo mechanik stwierdzil ze jakos dziwnie sie sciera, a lepiej dmuchac na zimne. Po kilku miesiacach zaczal mi skrzypiec fotel kierowcy na dziurach... - to mnie...
~Andrzej1000@op.pl
Hatchback 2.0 D-4D 110KM 81kW
Rzeczywiście TOYOTA dobra firma. A wybrałem Toyotę tylko z jednego względu. GWARANCJA 3 LATA. Teraz wiem dlaczego jako jedyni (nie liczę Matiza) udzielają 3 letniej gwarancji. Toyota się nie psuje i jest dobra.
~alvearium
Hatchback 2.0 D-4D 110KM 81kW
Tym razem Japończycy postarali się o naprawdę bardzo dobry samochód - mają zresztą bardzo dobre osiągnięcia w konstrułowaniu silników wysokoprężnych - (najlepsi na świecie) a D4D jest rewelacyjny - cichy i zrywny... ma wszystko, co trzeba. Wygląd samochodu jest SUPER - zrywa z tradycyjnym wizerunkiem dotychczasowej Corolli i podoba się a zarazem nie jest jakiś wyzywający (mam na myśli taki, do wyglądu którego tzreba się przyzwyczajać). Nowa...
~Andys12
Hatchback 2.0 D-4D 110KM 81kW
Auto sprawuje się świetnie, żadnych zastrzeżeń. Idealny silnik, brak DPF, brak kosztownego koła dwumasowego, więc znaczne koszty eksploatacyjne odpadają. Bezawaryjne, tylko taknować i jeździć
Toyota Corolla IX (E12) Hatchback