Ocena kierowcy - Toyota Corolla IX (E12) Hatchback

civic706@vp.pl, 16 lat temu
Silnik 2.0 D-4D 110KM 81kW
Rok produkcji 2003
Toyota Corolla IX (E12) Hatchback 2.0 D-4D 110KM 81kW 2001-2009 - Oceń swoje auto
Silnik : mocny, zrywny i bardzo ekonomiczny
fajne, ekonomiczne ale i zrywne auto, dobrze wykonane. wyprzedza jak dobra benzyna oferując dośc dobry komfort jazdy
super ekonomia jazdy, ładna kultura pracy jak na diesla i bardzo elastyczny i mocny
wszystkie biegi wchodzą bardzo precyzyjnie, a sama skrzynia jest bardzo elastyczna
jak dla mnie troszke za miękkie. przy szybko pokonywanych łukach wydaje się że albo ma sie opony za wąskie albo rozstawosi jest zbyt mały. dobre i ciche tłumienie dziur i nierówności.
troszke szerokie słupki tylne (w wersji sedan) które nieco ograniczają widocznośc reszta ok.
wszystko tam gdzie byc powinno. nie podoba mi sie tylko umieszczenie sterwania elektrycznymi szybami w lewych drzwiach. w hondzie było na konsoli środkowej i to było wiele wygodniejsze.
wszystko ok. niestety mam wersje bez klimy i nad tym musze bardzo ubolewac
miejsca wystarcza z przodu jak i z tyłu - szczeże to byłem zdziwiony ilością miejsca na tylnej kanapie. denerwują za krótkie fotele przednie, które są nijako wyprofilowane - na szczescie można sie przyzwyczaic. skandalem jest w posiadanej przeze mnie wersji brak możliwości rozłożenia siedzeń tylnych, co bardzo często utrudnia transport większych rzeczy! poradziłem sobie montując hak.
jak na diesla to jest cichuteńko
2.0 D4D - spalanie w granicach 5.4 ropy na 100 km!!!jak zatankuje do pełna to zapominam kiedy ostatnio byłem na stacji!!!
jak narazie ok i oby tak dalej
brak

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 D-4D 110KM 81kW [l/100km]