Ocena kierowcy - Toyota Corolla IX (E12) Kombi

Rok produkcji 2003
Okres użytkowania: ponad 6 lat
Toyota Corolla IX (E12) Kombi 1.4 i 16V 97KM 71kW 2001-2009 - Oceń swoje auto
Inne : zaskoczyło mnie to że ma 9 lat 105000 na liczniku i nic się nie zepsuło
całość bez większych zastrzeżen, ale gdtby wybierać raz jeszcze to z klimą i mocniejszy silnik
silnik doskonale pracuje, bardzo cicho i lekko się prowadzi, troche mało mocy jak jedzie cztery osoby,
czsami nie wchodzi bieg ale to drobnostka
przeciętnie ponieważ zasłania pole widzenia szeroki przedni słupek i parę razy rozwaliłabym samochód
mam samochód niestety bez klimatyzacji a nawiew zimny nigdy taki nie był raczej jest zawsze gorący zgłaszałam problem w serwisie pan powiedział z e ten typ tak ma, miałam wcześniej inny samochód ale nawiew działał wiadomo że nie jak klima ale było przyjemniej
przestrzeń dla mnie doskonała dla męża również mimo że ma duże auto, dzieci jeszcze małe więc narazie nie ma się do czego przyczepić
jest cicho pomijając szybką jazdę na autostradzie, a że na takowej jestem żadko jest ok
codziennie jazda okolo 40 km większość w korkach spalanie 7,4, nie było potrzeby naprawić bo się jeszcze nie zepsuł, przeglądy tylko na gwarancji, duży koszt, a panowie i tak nic nie pomogaą
jak każde mogłoby być tańsze
wyciągnęła się razem z szybą uszczelka od strony kierowcy niby nic a ciężko naprawić, po za tym ok
bez poważnych usterek

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.4 i 16V 97KM 71kW [l/100km]