Lista ocen Toyota Corolla VI Hatchback (35) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 51 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pawel.wiacek@bauholding.pl
Hatchback 1.3 i 82KM 60kW
Wentylacja b.dobra, ogrzewanie podczas dużych mrozów wydajne. Nie wiem czy to każdej Toyocie ale w mojej jest nawet nawiew na nogi dla pasażerów siedzących z tyłu. 4 stopniowa regulacja dosyć cichego nawiewu nawiewu. Jedynymi minusami to długie rozgrzewanie auta podczas mrozów (-20stC 5-10min), oraz szybko parujące oszklenie pojazdu (podczas jazdy z zamkniętymi oknami w kilka osób).
~Paweł
Hatchback 1.6i 105KM 77kW
No może mam taki egzemplarz - ogrzewanie niezbyt wydajne (może \"zamulona\" nagrzewnica), a poza tym coś się popsuło w cięgnach kierujących powietrze. Mogę tylko je skierować na szybę i na szybę-nogi. Dalej się nie da :(
~Mate
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Problem z przewiewanymi zimą chłodnym powietrzem środkowymi kanałami- wystarczy je zatkać gąbką kuchenna :) poza tym okay, latem gorąco ale wiadomo- brak klimatyzacji, za to szyberdach robi swoje
~Paweł
Hatchback 1.6i 105KM 77kW
Hmm, zepsuła się dźwignia zmiany nawiewu. No cóż - zdarza się. Ale i tak jak otworze na max ogrzewanie w bardzo zimne dni, muszę podróżować w ocieplanej kurtce. Może mój egzemplarz tak ma...
~chalski21@wp.pl
Hatchback 1.6i 105KM 77kW
Wentylacja bdb. Z ogrzewaniem w zime nie ma problemy - czasami zdarza się jednak że w lato też delikatnie grzeje (zawór nagrzewnicy i/lub klapy kierunkujące powietrze przez nagrzewnice)
~Corey
Hatchback 1.6i 105KM 77kW
przy wlaczonym zawnetrznym obiegu powietrze samo dmucha do srodka kabiny bez pomocy wiatraczka,b.dobrze wentylowane ,zero zaparowanych szyb, szybkie i wydajne nagrzewanie w zimie
~porobertuk@gmail.com
Hatchback 1.3 75KM 55kW
Nie ma klimy, ale też jej nie oczekiwalem; nie sprawdziłem jak działa ogrzewanie, bo jest ciepło na dworze, natomiast wentylacja jest dość wydajna.
~asdlik@wp.pl
Hatchback 1.3 75KM 55kW
nie mam klimy, ale i tak nie doskwiera mi upał. i bardzo szybko się nagrzewa.Nie mam problemu z parującymi szybami.
~syrop20
Hatchback 1.3 75KM 55kW
dajesz ciepłe - leci ciepłe, dajesz zimne - pojawia się zimne. i chyba o to chodzi, prawda? nic dodac nic ując;)
Dziennik kosztów dla Toyota Corolla VI Hatchback
8,4
~piwa2
Hatchback 1.3 i 82KM 60kW
Hm super... mocne strumienie powietrza, wybór gdzie tylko chcę :) Ogrzewanie po przejechaniu ok. 2 KM zaczyna działać.
Toyota Corolla VI Hatchback