Lista ocen Toyota Corolla VII Kombi (11) - Całokształt

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~testdriver
Kombi 1.3 16V XLi 75KM 55kW
Daję dobry. Ale - od roku mam też Civic 3D 1.4i (EJ9, D14A3 bez zwężki - więc moc koło 90KM). Corolla jest poprawnym niezawodnym przedmiotem codziennego użytku ale przy civicu nie może sobie stanąć - civic to przyjemność z jazdy - doskonałe prowadzenie przy każdej prędkości (da się pojechać 180 kmh - stabilność przy tej prędkości jest świetna). Pięknie chodzi w zakrętach (mimo, że nia ma stabilizatorów). Do setki po zdjęciu zwężki przyspiesza...
~Zyzol
Kombi 1.3 16V XLi 75KM 55kW
Z ta niezawodnosia toyoty to bym tak nie przesadzal jak inni. Nagle wystapila ustarka i nikt nie wie co to jest. Na pierwszych 3 biegach chula do 7 tys obrotow a na 4 i 5 biegu blokuje sie przy 3,5 tys. obrotow. Cos z elektronika. Nawet serwis Toyoty nia ma pojecia co to jest. Komputer nie pokazuje zadnego bledu, a silnik, katalizator i uklad wydechowy jest w pozadku. Jakas zagadka dla wszystkich mechanikow.
~Paweł z W-wy. jeryhoo@tlen.pl
Kombi 1.6i 105KM 77kW
Jestem bardzo zadowolony. Pakowny, dobrze trzymający sie drogi samochód. No i co najważniejsze mechanik na nim nie zarobi. Części w serwisie czasami tańsze niż w podróbce, przekonałem się na filtrze powietrza. Chciałem tańszy, a zapłaciłem więcej niż oryginał w Salonie.
~Rozmarynowski Jacek
Kombi 1.3 16V XLi 75KM 55kW
Fajny samochód, może nie jest urodziwy, ale polecam jeżeli ktoś ceni niezawodnośc. Dla mnie jest troche za ciasny mam dwóch synów, poprostu się nie mieścimy. Byłem nim we Włoszech i Francji. Zaczynam rozglądać się za Verso.
~kubakurek@o2.pl
Kombi 2.0 D 72KM 53kW
Zawsze odpala, przy -30 wsiadam, biorę kable i jeżdżę uruchamiać znajomych-Alfy, Focusy, cuda wianki nowoczesnej technologii. Auto po prostu świetne dla takiego gościa jak ja. Odpala, jeździ, nie psuje się.
~testdriver@o2.pl
Kombi 1.3 16V XLi 75KM 55kW
Jak dla mnie autko jest super (chociaż avensisem lepiej mi sie jeździło :D )Za niewielką kasę mam dużą brykę - dosyć niezawodną, poza tym dynamiczną i ekonomiczną (tak - toyota potrafi robić takie autka)
~cubikon
Kombi 1.4 XLi 16V 88KM 65kW
Gdyby nie brak klimatyzacji i mocniejszy silnik to nie rozglądałbym się za innym autem... ale już dziś wiem ze będzie to Toyota (Corolla bądź Avensis)
~KOZYR - WARSZAWA
Kombi 1.3 16V XLi 75KM 55kW
Polecam każdemu. Samochód niezawodny, części tanie, doskonale znosi LPG, mało pali, super hamulce, pakowne i niedrogie.
~Michał z Warszawy
Kombi 1.6i 105KM 77kW
troszke rdzy na tylnych nadkolach i klapie bagażnika
~seca
Kombi 1.4 XLi 16V 88KM 65kW
bardzo dobry, niezawodny samochod dla przecietnej rodziny
Toyota Corolla VII Kombi