Lista ocen Toyota Corolla VII Kombi (11) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~testdriver
Kombi 1.3 16V XLi 75KM 55kW
Czasem nie działa siłownik centralnego w drzwiach kierowcy. Linka gazu ciężko chodzi - wystarczy przesmarować. Czasem przepalają się żaróweczki z pstryczków. Łyka trochę oleju - daję do mało istotnych usterek bo nie wymaga naprawy tylko dolewki co ok. 3 tys km. Ale w sumie po tylu latach i takim przebiegu należy dać najwyższą ocenę.
~testdriver@o2.pl
Kombi 1.3 16V XLi 75KM 55kW
Przepalone żaróweczki, skrzypiące mocowanie pasa bezpieczeństwa w przednim fotelu - psiknąłem wd40 i już jest cichutko, już przyszedł czas na łączniki stabilizatora (jeden przód i jeden tył) troche "pukają" na nierównościach
~cubikon
Kombi 1.4 XLi 16V 88KM 65kW
Nic, absolutnie żadne pierdoły się nie psują, działa wszystko co ma działać , centralny zamek, ogrzewanie, klamki, światła, elektryka... No raz wymieniłem gumki pod drążkiem stabilizatora, 50zł.
~KOZYR - WARSZAWA
Kombi 1.3 16V XLi 75KM 55kW
Jeśli chodzi o usterki to nie miałem. Wymiany paska rozrządu, klocków, żarówek i oleju nie liczę bo to trzeba robić w każdym samochodzie, motorze czy rowerze :)
~Paweł z W-wy. jeryhoo@tlen.pl
Kombi 1.6i 105KM 77kW
super auto, nic nigdy nie nawaliło. Zreszta na tym modelu TOYOTA zdobyła marke niezawodności z która obecnie jak słysze jest troche słabiej. Dlatego nie sprzedam jej.
~kubakurek@o2.pl
Kombi 2.0 D 72KM 53kW
Pompka do spryskiwacza - na Allegro 40 zł oryginalna używka, robocizna - 5 minut samemu:)
~Michał z Warszawy
Kombi 1.6i 105KM 77kW
troche tylko trzeszczą jakieś plastiki z tyłu :p ale nie moge dojść jakie to nie poprawiłem
~dmnomad
Kombi 1.3 16V XLi 75KM 55kW
Drobne naprawy blacharsko-lakiernicze,niestety rdza lubi toyote.
~Szymon
Kombi 1.6i 105KM 77kW
Jak wspomniałem wcześniej - tylko żarówka migacza sie przepaliła.
~Rozmarynowski Jacek
Kombi 1.3 16V XLi 75KM 55kW
Byłoby ok gdyby nie uszczelki przy przednich reflektorach, ciągle się odklejają.
Toyota Corolla VII Kombi