Lista ocen Toyota Corolla VII Kombi (9) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Szymon
Kombi 1.6i 105KM 77kW
Niewątpliwie poprzedni właściciel nie dbał o to auto (-Przecież japończyki się nie psują!). Może i nie ale trzeba trochę własnej inicjatywy by auto jeździło pezproblemowo. Kupiony w 2006 roku zamochód (rocznik 1997) miał przejechane 160 000 km. Po zakupie wymieniłem rozrząd (pasek+napinacz)- ok 250 zł oraz założyłem nowe felgi alu z oponami (2400). Po kolejnych 10 000 km - końcówki drążków kierowniczych (ok 200 zł). Musiałem jechać dwa razy bo...
~testdriver
Kombi 1.3 16V XLi 75KM 55kW
Pojawił się delikatny wyciek oleju z uszczelniacza wału silnika. Korozja zaczyna chrupać elementy nadwozia(progi z tyłu) i podwozia (wlew paliwa (czemu nie dali plastikowego?)! przewody hamulcowe!). Pomimo to daję ocenę dobrą bo tak naprawdę przez przeszło 6 lat eksploatacji zapomniałem że może sie coś poważnego w aucie popsuć.
~testdriver@o2.pl
Kombi 1.3 16V XLi 75KM 55kW
Jestem drugim właścicielem - autko serwisowane było do 100 tys km w ASO (katowice). W tym czasie wymieniono: korektor siły hamowania, zimering wału silnika od strony sprzęgła i osłony amortyzatorów - that`s all folks :). Cóż ideał to nie jest ale ja za to nie płaciłem - oprócz tego nic sie nie dzieje
~Zyzol
Kombi 1.3 16V XLi 75KM 55kW
Nagla wystapila ustarka i nikt nie wie co to jest. Na pierwszych 3 biegach chula a na 4 i 5 biegu blokuje sie przy 3,5 tys. obrotow. Cos z elektronika. Nawet serwis Toyoty nia ma pojecia co to jest
~KOZYR - WARSZAWA
Kombi 1.3 16V XLi 75KM 55kW
Usterek Brak, Jedyny słaby punkt to chyba balacha bo powoli zaczyna wychodzić rdza. Ale nic dziwnego jak auto od 6 lat stoi pod chmurką i jeździ po polskich drogach.
~cubikon
Kombi 1.4 XLi 16V 88KM 65kW
Prawdopodobnie z uwagi na nie najszczęśliwszą przeszłość autka - termostat a wskutek jego wadliwego działania - dwa razy uszczelka pod głowicą; łożyska w skrzyni biegów,
~a r k a dy
Kombi 1.4 XLi 16V 88KM 65kW
przy 200,000 km została wymieniona tylko uszkodzona żarówka podświetlenia rejestracji, klocki i amortyzatory tył.
~Rozmarynowski Jacek
Kombi 1.3 16V XLi 75KM 55kW
Brak usterek. Kiedyś wymienili mi jakieś tulejki z tyłu bo coś zaczęło stukać, koszt 180 zł.
~Michał z Warszawy
Kombi 1.6i 105KM 77kW