Lista ocen Toyota Corolla VII Kombi (12) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Szymon
Kombi 1.6i 105KM 77kW
Auto oferuje tyle miejsca ile sugeruje jego wielkość. Bagażnik nie jest największy ale wiozłem już nim lodówkę, kuchenkę, meble do kuchni (oczywiście w paczkach), rower turystyczny, a nawet 400 kilo glazury - tu troche przesadziłem :)
~Michał z Warszawy
Kombi 1.6i 105KM 77kW
przy moim wzroście 189cm -po odsunięciu fotela maksymalnie do tyłu miejsca W SAM RAZ !! :D nie zawsze się to mi zdarzało np w oplach czy renault. mimo wysuniętego fotela kierowcy z tyłu i tak spokojnie mieszczą się osoby z tyłu
~Paweł z W-wy. jeryhoo@tlen.pl
Kombi 1.6i 105KM 77kW
troszkę za krótkie siedziska, ale wiadomo japończyk, więc kto sie decyduje na te auta musi się z tym liczyć. Natomiast dla niższych osób jest ok. Odpowiada mi twardość siedzeń. Jedynie trzymanie boczne oparć jest kiepskie.
~cubikon
Kombi 1.4 XLi 16V 88KM 65kW
Podróż w 4 osoby nie stanowi udręki dla żadnej z osób, miejsca na nogi jest wystarczająco, nad głową również. Jest dużo lepiej niż w Octavii.
~testdriver
Kombi 1.3 16V XLi 75KM 55kW
Dość przestronnie jak na nieduże auto. W Astrze 2 trącałem się łokciami z kierowcą - tu jest wystarczająco przestronnie.
~testdriver@o2.pl
Kombi 1.3 16V XLi 75KM 55kW
Jak na rozstaw osi 2,46 to jest super - poza tym to kombi z podwyższonym dachem więc można jeździć w kapeluszu z przodu i z tyłu.
~kubakurek@o2.pl
Kombi 2.0 D 72KM 53kW
Nie ma klimy, więc latem jak w każdym nieklimatyzowanym aucie, ale zimą to sauna, gorąco jak w piekle.
~dmnomad
Kombi 1.3 16V XLi 75KM 55kW
Pokonuje wielkie odleglosci z ogromna iloscia bagazy i tu jest naprawde wspaniale.Bardzo duzo miejsca\'
~Qba
Kombi 1.4 XLi 16V 88KM 65kW
jeżdżę wygodnie pasażer też z tyłu dzieciaczki w fotelikach nie mogą narzekać
~KOZYR - WARSZAWA
Kombi 1.3 16V XLi 75KM 55kW
Z przodu super, z tyłu mogło by być trochę więcej miejsca.
Toyota Corolla VII Kombi