Lista ocen Toyota Corolla VIII Kombi (50)

~Paweł
Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW
Jedno z najlepszych aut w swojej klasie, jeszcze mnie nie zawiodło, i mam wrażenie że tak pozostanie. Dynamiczny silnik, dobre wyposażenie i legendarna niezawodność. Tak można krótko opisać Corolle VII generacji.
~karolcia20
Kombi 2.0 D 72KM 53kW
Fajne auto dla niewymagających prestiżu, nowinek technicznych oraz niezłych osiągów. Na dzisiejsze czasy trochę za słaby silnik i na pewno przeskakiwanie auta po aucie nie wchodzi w grę. Najlepiej będzie się spisywać na trasach o nieco mniejszym natężeniu ruchu kiedy to wcale nie jest najwolniejszym pojazdem na drodze i może pokazać swoje pozytywne oblicze.
~tadzior
Kombi 2.0 D 72KM 53kW
Ogólnie nie można na nią narzekać ale teraz zastanowił bym się nad Oktavią lub czymś z VW wydaje mi się że silniki diesla vwagena są jednak na wyższym poziomie. Do tego części do Niemca są na pewno tańsze i łatwiej dostępne. W przypadku Toyoty zakup niektórych części w serwisie potrafi powalić ceną na kolana. Dobrze że są szroty.
~SUHARSKI
Kombi 2.0 D 72KM 53kW
Mam ja prawie rok i jest bardzo wdziecznym autem, zima pali od 1-go. Wygodna, dobrze uzadzona,... Najfajniesze bylo moje wrazenie jak kupilem - ma 10 lat, jetsem co najmniej 3 wlascicielem i daje wrazenie auta NOWEGO wszystko dobrze wyglada, nic sie nie rozlazi, nie jest zuzyte, wytarte. Nic nie trzeszczy, wszystko od skrzynio biegow przez zawieszenie, silnik, pedaly sprzegla itd. elektryczne szyby, lusterka i inne pierdoly, dziala tak jak...
~mx31@o2.pl
Kombi 2.0 D 72KM 53kW
KOMBi. Diesel (jakiego miałem) był 100% japończykiem - wiec sie nie psuł (zbyt poważnie - po za alternatorem) - ale tak - TO POLECAM AUTO!!!!!
~Henry
Kombi 1.6 i 16V 108KM 79kW
Jest to dobry samochod, idealny dla dojrzalego kierowcy, ktoremu nie zalezy na bajerach i scigankach ale na niezawodnym przemieszczaniu sie z A do B i dla ktorego liczy sie bardziej jakosc montazu niz jakosc materialow wykonczeniowych (nie dotyczy mechanizmow - te sa najwyzszej jakosci).
~Kris
Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW
Naprawdę przyjemne auto dla niewielkiej rodziny- bardzo przyjemnie się prowadzi i rzeczywiście niezawodny. Jakość wykonania nie do osiągnięcia przez konkurencję- tu nic nie wygląda nienowocześnie, plastiki są rewelacyjne, nic nie trzeszczy itp- to nie jest auto dla buraka- tylko kogoś ceniącego klasę i niezawodność, odmienność
~Jacek
Kombi 2.0D D-4D 90KM 66kW
Niezawodne auto. Może nie jest to demon prędkości, ale nikt nie kupuje 90-cio konnego silnika na wyścigi. Komfort, brak stresu związanego z usterkami i wygoda jazdy to główne zalety. Przez 3 lata użytkowania można powiedzieć, że nie musiałem przy niej robić praktycznie nic. Nawet żona podchodząca na początku do kombi jak przysłowiowy pies do jeża szybko dała się przekonać i bardzo często kradła mi kluczyki...
~kobreti
Kombi 1.3 i 16V 86KM 63kW
Polecam to auto każdemu, kto chce jeździć, a nie naprawiać auto.
~jeremiasz:)
Kombi 2.0 D 72KM 53kW
Auto ma swoje wady (ciasne wnętrze, słaby silnik) oraz zalety czyli legendarna niezawodność. Jeśli ktoś szuka auto do przemieszczania sie to ten modej jest idealny
Toyota Corolla VIII Kombi