Lista ocen Toyota Corolla VIII Kombi (33) - Całokształt

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kmaluzny
Kombi 1.3 i 16V 86KM 63kW
Jednak co oryginalny japończyk, to oryginalny japończyk. Corolle z tego rocznika były sprowadzane do Europy z Japonii, bo ich jeszcze w naszym regionie nie sprzedawali. Podobnie było z niektórymi modelami Hondy i kilku innych marek. Z opinii znajomych te auta nie są do zdarcia, przy rozsądnej, normalnej eksploatacji. Jeśli chcesz autem jeździć, nie inwestować zbyt w auto, nie wydawać majątku na paliwo; nie jest twoim celem chęć pokazania się z...
~SUHARSKI
Kombi 2.0 D 72KM 53kW
Mam ja prawie rok i jest bardzo wdziecznym autem, zima pali od 1-go. Wygodna, dobrze uzadzona,... Najfajniesze bylo moje wrazenie jak kupilem - ma 10 lat, jetsem co najmniej 3 wlascicielem i daje wrazenie auta NOWEGO wszystko dobrze wyglada, nic sie nie rozlazi, nie jest zuzyte, wytarte. Nic nie trzeszczy, wszystko od skrzynio biegow przez zawieszenie, silnik, pedaly sprzegla itd. elektryczne szyby, lusterka i inne pierdoly, dziala tak jak...
~Jacek
Kombi 2.0D D-4D 90KM 66kW
Niezawodne auto. Może nie jest to demon prędkości, ale nikt nie kupuje 90-cio konnego silnika na wyścigi. Komfort, brak stresu związanego z usterkami i wygoda jazdy to główne zalety. Przez 3 lata użytkowania można powiedzieć, że nie musiałem przy niej robić praktycznie nic. Nawet żona podchodząca na początku do kombi jak przysłowiowy pies do jeża szybko dała się przekonać i bardzo często kradła mi kluczyki...
~karolcia20
Kombi 2.0 D 72KM 53kW
Fajne auto dla niewymagających prestiżu, nowinek technicznych oraz niezłych osiągów. Na dzisiejsze czasy trochę za słaby silnik i na pewno przeskakiwanie auta po aucie nie wchodzi w grę. Najlepiej będzie się spisywać na trasach o nieco mniejszym natężeniu ruchu kiedy to wcale nie jest najwolniejszym pojazdem na drodze i może pokazać swoje pozytywne oblicze.
~OzMar 72
Kombi 1.3 i 16V 86KM 63kW
Auto dla małej rodziny za to na długie trasy z racji małego zużycia paliwa. Bagażnik w combi nie jest duży ale można powiększyć kładąc kanapę. Wnętrze jest wzorcowo wykonane w japońskim stylu, ergonomiczne no i trochę szare, bez polotu. Mogło być lepiej wyciszone ale i tak nie ma się co czepiać. Jestem jak dotąd bardzo zadowolony z Corollki.
~tadzior
Kombi 2.0 D 72KM 53kW
Ogólnie nie można na nią narzekać ale teraz zastanowił bym się nad Oktavią lub czymś z VW wydaje mi się że silniki diesla vwagena są jednak na wyższym poziomie. Do tego części do Niemca są na pewno tańsze i łatwiej dostępne. W przypadku Toyoty zakup niektórych części w serwisie potrafi powalić ceną na kolana. Dobrze że są szroty.
~Kris
Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW
Naprawdę przyjemne auto dla niewielkiej rodziny- bardzo przyjemnie się prowadzi i rzeczywiście niezawodny. Jakość wykonania nie do osiągnięcia przez konkurencję- tu nic nie wygląda nienowocześnie, plastiki są rewelacyjne, nic nie trzeszczy itp- to nie jest auto dla buraka- tylko kogoś ceniącego klasę i niezawodność, odmienność
~proud japanese
Kombi 1.3 i 16V 86KM 63kW
Samochód bgez awaryjny, ,funkcjonalny . mOŻE nie za ładny . Ja uważam że samochód ma jeżdzić a nie wygladac . Uwaga ! Wóż opisywany był całkowicie prod japońskiej . I w każdym detalu widać było że dumni potomkowie samurajów włożyli tam serce. Mam teraz Corolle 06, 1,4 d4d i z przykrościa stwierdzamj że to nie to samo.
~Jarosław
Kombi 2.0 D 72KM 53kW
Świetny niezawodny samochód. Nigdy nie odmówił współpracy. Kiedy zobaczyłem ten model po raz pierwszy oceniłem ..."najbrzydsze kombi świata !". Nie przypuszczałem że kiedyś się w niej zakocham...ze wzajemnością. Naprawdę wdzięczny samochód. Szkoda że już dziś takich nie robią. Stara Japońska robota.
~jazlo
Kombi 1.3 i 16V 86KM 63kW
ogólnie dobrze poza tym że bardzo słabą ma blachę chodzi przede wszystkim o progi które u mnie są bardzo dziurawe ceny części które wymieniałem są niskie auto się nie psuje zużywają się materiały eksploatacyjne odklejają się gumy na reflektorach [co za debil to wymyślił] tłumik drze po progach
Toyota Corolla VIII Kombi