Lista ocen Toyota Corolla VIII Kombi (31) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mx31@o2.pl
Kombi 2.0 D 72KM 53kW
KOMBI. Notorycznie padała mi lewa żarówka świateł głównych. Wymieniłem ją z 7 razy... Spadł wężyk doprowadzający płyn do spryskiwacza tylniej szyby i przez to powyrywałem mocowania osłony tylnych drzwi.... Na skutek zachlapywania zaniemógł na dobre zamek w tylnych drzwiach - ale jest to przypadłość wszystkich aut typu kombi lub hatchback. I wreszcie najgorsza rzecz - osłona 3´go światła STOP.... Padła żarówka - ale tam są takie...
~tadzior
Kombi 2.0 D 72KM 53kW
W sumie jak na dziesięcioletnie auto jest całkiem nieźle. W mojej rolce wymieniłem pompę hamulcową i zaciski hamulcowe z tyłu. Zaciski były do wymiany bo fryc, który jeździł przede mną chyba nie używał ręcznego w związku z czym mechanizm ręcznego uległ zapieczeniu. Kupiłem używane zaciski za 300zł i jak na razie jest ok. Pompa hamulcowa siadła sam nie wiem dlaczego. Tu był lekki problem bo zamienników tej części nie ma a w serwisie cena UWAGA...
~karolcia20
Kombi 2.0 D 72KM 53kW
Musiałem sobie dorobić kluczyk bo oryginał był już tak zużyty że kiedyś nie mogłem go przekręcić w stacyjce. Od remontu zawieszenia na zamiennikach przejechałem 30000 km i znowu do wymiany poszły trzy elementy zawieszenia, dwa z prawej strony, a więc to głównie zasługa naszych dróg. W tym czasie wiele razy wpadałem w dziury w jezdni oraz dwa razy naprawiałem opony które uległy uszkodzeniu na wyrwach.
~jeremiasz:)
Kombi 2.0 D 72KM 53kW
Mam to auto od roku, przejechałem nim w tym czasie 25 tys i nic sie nie zepsuło. Wnętrze po tylu latach i takim przebiegu dalej jest w bardzo dobrym stanie a wszystkie element działaja. Wymieniłem jedynie elementy eksploatacyjne oraz trochę przodu po dzwonie. Silnik nie pali oleju. Niezawodność tego modelu decyduje o jego wysokiej ocenie
~Paweł
Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW
Kupiłem ją od pierwszego właściciela który przysięgał że nic się w niej nie zepsuje i ...cholera minął rok i chłop prawdę mówił. Moja Toyota jest orginalnym japończykiem, podobno te składane w GB ustępują jakością. jedyne co zrobiłem w samochodzie to wymieniłem przewód od chłodniczki oleju zwyczajnie dosztukowałem z kawałka gumowej rurki- działa
~Paweł
Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW
Oczywiście legendarne uszczelki do lam przednich, w moim przypadku potraktowane silikonem ( i problem z głowy) Lampka do podświetlania rejestracji z tyłu i zapchany wężyk od spryskiwacza tył. A tak poza tym nic się więcej nie zepsuło.
~tefio
Kombi 1.6 i 16V 108KM 79kW
mam ja od listopada 06r, na razie tylko drobne usterki, przekaznik do pompki paliwa cos sie zacina, czasem nie odpali i trzeba go ruszyc mysle ze to wina stykow, czesto niedzialajacy klakson i rolka od napinania pasow padla!
~Pahoo
Kombi 2.0 D 72KM 53kW
Awaryjen lampki na kokpicie- na szczęście żadnego problemu nie stanowi wymiana, można to zrobić samemu (żaróweczka- od 1zł do 10 zł). Co rok do wymiany kilka gumek w zaiweszeniu (po ok. 30 zł).
~Henry
Kombi 1.6 i 16V 108KM 79kW
Od nowosci poszlo kilka zarowek na desce rozdzielczej (drobiazg ale klopotliwy), zamki zacinaja sie przy zamykaniu, tylna wycieraczka padla, ale mozliwe ze z mojej winy (odsniezanie przymrozonej szyby)
~Kris
Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW
zdarzają się usterki- typu czujnik ABS, przepalające się lampki podświetlenia deski ale to drobiazgi- auto ma już 11 lat- u konkurencji dużo gorzej- jeżdżę również nowymi Volkwagenami
Toyota Corolla VIII Kombi