Lista ocen Toyota Corolla VIII (53)

~jan
Hatchback 1.6 i 16V 110KM 81kW
Zawsze gdy dodaje opinie o aucie, staram sie nim troche pojezdzic i nie kierowac sie emocjami, taka tez bedzie ta opinia o Toyocie Corolli po lifcie 2001, z silnikiem 1.6 VVTi 110KM, 3FZ-FE. Nadwozie to liftback z 5 drzwiami. Przejechałem nim ponad 40tys. km. Użytkowany ponad 4 lata. Spalanie: przy oszczednej jezdzie w trasie 90km/h mozna zesc do 5l/100km W miescie przy wlaczonej klimie i zimnym silniku mozna miec 10l/100km Srednio w...
~baran
Hatchback 1.6 i 16V 110KM 81kW
b. polecam corolle 97 2002, podobno nowsze modele sa awaryjne. znajomi przejechali ok 500 tys km rocznik 99. i jest jeszcze na chodzie
~Paweł
Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW
Jedno z najlepszych aut w swojej klasie, jeszcze mnie nie zawiodło, i mam wrażenie że tak pozostanie. Dynamiczny silnik, dobre wyposażenie i legendarna niezawodność. Tak można krótko opisać Corolle VII generacji.
~Kris
Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW
Naprawdę przyjemne auto dla niewielkiej rodziny- bardzo przyjemnie się prowadzi i rzeczywiście niezawodny. Jakość wykonania nie do osiągnięcia przez konkurencję- tu nic nie wygląda nienowocześnie, plastiki są rewelacyjne, nic nie trzeszczy itp- to nie jest auto dla buraka- tylko kogoś ceniącego klasę i niezawodność, odmienność
~scorp33
Hatchback 1.6 i 16V 110KM 81kW
POLECAM WSZYSTKIM - japońska legendarna niezawodność. Silnik świetny. Jak na klasę C - samochód cichy, komfortowy i dynamiczny. W wersji sedan (bo taki mam) - dodatkowo pakowny.
~Marcin
Hatchback 1.6 i 16V 110KM 81kW
Silnik jak na 1.6 i na jednak nie małą masę na prawdę dawał radę, niby licznikowo 175tys po moich ponad 3 latach użytkowania (ja zrobiłem 45tysięcy) i absolutnie nic z nim nie robiłem. (Silnik)
~Pawel1201
Hatchback 1.6 i 16V 110KM 81kW
Auto dobre dla kogos kto chce sie przemieszczac z punktu A do B. Zadnego polotu jesli chodzi o bryle i wnetrze, aczkolwiek wszystko dobrze przemyslane. Wygodne fotele, nawet na dlugich trasach. Wiem co to znaczy bo mieszkam w GB i trasa 2000km nie meczy, plecy nie bola... Jesli szukasz samochodu jako wozka do jazdy, jest doskonaly... Ceny czesci eksploatacyjnych na poziomie innych aut...
~Krzyś
Hatchback 1.6 i 16V 110KM 81kW
dobrze się wkręca na obroty, elastyczność wystarczająca. przyspieszenie jest zadowalające, nieco lepsze niż seryjnie ponieważ samochód jest odelżony o ok 100kg. (Silnik)
~Paweł
Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW
Bardzo fajny niezawodny wół roboczy. Nie grzeszy urodą szczególnie wersja kombi z okrągłymi oczami ale za to odwdzięcza się niezawodnościte z rodowodem zaczynającym się na J nie do zajeb...
Dziennik kosztów dla Toyota Corolla VIII
5,9
7,4
9,1
~skawa
Hatchback 1.6 i 16V 110KM 81kW
polecam ten samochod osobą ktore chca pojezdzic samochodem dosc długo 5-10lat wtedy inwestycja w toyote sie oplaca.jesli jest prowadziny serwis to samochod odwdzieczy sie niezawodnoscia i pozostanie sama radośc z jazdy........... (jak paliwo nie bedzie kosztowało 5 zł/litr a pomalu do tego sie zblizamy:)