Lista ocen Toyota Corolla VIII (41)

~marart
Hatchback 2.0 D 72KM 53kW
Śmieję się, że jest to samochód mojego życia. Ze względu że przejechałem nim po wielu krajach i nigdy nic się z nim nie działo. Nie jest zbyt piękny, ani zbyt szybki ale zrekompensował mi to tym, że nic się z nim działo. Przesiadam się teraz do PREVI i mam nadzieję, że będzie równie dobrze.
~rak67
Hatchback 2.0 D 72KM 53kW
Może stylistyka tego auta się nie podobać , ale ja wolę jeżdzić a nie stać w warsztacie . 215000 km.na liczniku a kierownica jest jak nowa ,wszystkie przełączniki nie powycierane , fotele też,lakier i zabezpieczenie antykorozyjne b. dobre.Trasa też mu nie straszna nieżle połyka kilometry. Im dłużej użytkuję corollkę tym bardziej mi się podoba ,inni użytkownicy innych modeli mają odwrotnie im dłużej tym szybciej chcą się pozbyć.
~inżynier elektromechanik
Hatchback 2.0 D 72KM 53kW
Mechanicznie i elektrycznie samochód niezawodny. Bardzo dobrej jakości blachy lecz miernej jakości lakier. Samochód bardzo mały o małej mocy. Jest przysłowie które go opisuje -> \"Pozbawiony wad i przyśpieszenia\". Dla dwuosobowej rodziny niewielkich rozmiarów ludzi będzie ideałem.
~karolcia20
Kombi 2.0 D 72KM 53kW
Fajne auto dla niewymagających prestiżu, nowinek technicznych oraz niezłych osiągów. Na dzisiejsze czasy trochę za słaby silnik i na pewno przeskakiwanie auta po aucie nie wchodzi w grę. Najlepiej będzie się spisywać na trasach o nieco mniejszym natężeniu ruchu kiedy to wcale nie jest najwolniejszym pojazdem na drodze i może pokazać swoje pozytywne oblicze.
~tadzior
Kombi 2.0 D 72KM 53kW
Ogólnie nie można na nią narzekać ale teraz zastanowił bym się nad Oktavią lub czymś z VW wydaje mi się że silniki diesla vwagena są jednak na wyższym poziomie. Do tego części do Niemca są na pewno tańsze i łatwiej dostępne. W przypadku Toyoty zakup niektórych części w serwisie potrafi powalić ceną na kolana. Dobrze że są szroty.
~SUHARSKI
Kombi 2.0 D 72KM 53kW
Mam ja prawie rok i jest bardzo wdziecznym autem, zima pali od 1-go. Wygodna, dobrze uzadzona,... Najfajniesze bylo moje wrazenie jak kupilem - ma 10 lat, jetsem co najmniej 3 wlascicielem i daje wrazenie auta NOWEGO wszystko dobrze wyglada, nic sie nie rozlazi, nie jest zuzyte, wytarte. Nic nie trzeszczy, wszystko od skrzynio biegow przez zawieszenie, silnik, pedaly sprzegla itd. elektryczne szyby, lusterka i inne pierdoly, dziala tak jak...
~mastalczak
Hatchback 2.0 D 72KM 53kW
Auto godne polecenia dla osób potrzebujących wiekszego auta które nie zeżre naszych oszczędności. Super bezawaryjne i ekonomiczne.
~mx31@o2.pl
Kombi 2.0 D 72KM 53kW
KOMBi. Diesel (jakiego miałem) był 100% japończykiem - wiec sie nie psuł (zbyt poważnie - po za alternatorem) - ale tak - TO POLECAM AUTO!!!!!
~waskimarcin
Hatchback 2.0 D 72KM 53kW
4 z dużym plusem główne zalety to ekonomia i użyteczność!!

Toyota Corolla VIII – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~KS
Hatchback 2.0 D 72KM 53kW
W porównaniu z nowoczesnymi dieslami nie jest najlepiej. Do startów ze skrzyżowań sie nie nadaje, natomiast jadąc poza miastem całkiem fajnie zbiera sie na 5-ce od 100 do 130 (to sie pokrywa z \"użytecznymi\" obrotami tego silnika w zakresie 2-3 tys obr.) Na wolnych obrotach lekko trzęsie budą. (Silnik)