Lista ocen Toyota Corolla XI Sedan (37) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Robert
Sedan 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Dla pasażerów bardzo dużo miejsca z tylu. Na plus brak tunelu środkowego. Dla kierowcy typowo dla Toyoty - mały zakres regulacji fotela I kierownicy. Płytki fotel. Siedzi się nieco pokracznie mając powyżej 1,9m ale mimo wszystko po długiej trasie nie wysiadałem mocno Zmęczony.
~Janusz
Sedan 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Uważam, że na długość przestrzeni jest wyraźnie więcej niż w Aurisie (większy rozstęp osi). Natomiast na szerokość odniosłem wrażenie (żona to potwierdza), że jest jakby nieco ciaśniej. Może to wynikać z grubszej obudowy drzwi . Ale to jest chyba tylko subiektywne odczucie.
~olo
Sedan 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Niiby miejsca sporo, jednak dla długonogich osobników brakuje możliwości lepszego podciągnięcia kierownicy do siebie, co z kolei przekłada się na to, że i tak fotel trzeba przesunąc do przodu :/ wtedy przy kładzeniu stopy na sprzęgle wali się kolanem o wieniec kierownicy...
~mike
Sedan 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Bardzo dużo miejsca. W swojej klasie bezkonkurencyjne auto pod tym względem. Jeździłem jettą, astrą, mazdą 3, seatem leonem w kombi i bez porównania. Mam 180cm wzrostu i lubię jeździć z mocno odsuniętym fotelem a i tak sam za sobą jak siądę to mogę wyprostować nogi.
~Piotrek B
Sedan 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Samochód naprawdę obszerny z pośród oglądanych aut bezkonkurencyjna W porównaniu do mazdy 3 którą rozważałem przy zakupie auta niebo a ziemia. Mazda wśród wielu zalet ma jedną wadę może służyć za puszkę dla sardynek, corolla zaś jest jak torba do marketu na tygodniowe zakupy.
~Balcer
Sedan 1.4 D-4D 90KM 66kW
Nowa Corolla wymiarowo jest taka sama jak Avensis T25. Miejsce za kółkiem wygodne, pasażerowie również mają dużo miejsca. Przy wzroście 185cm mam dużo miejsca na nogi, żaden panel z kokpitu nie wadzi w kolana.
~armando93
Sedan 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Tu to corollka przechodzi samą siebie. Jest tak dużo miejsca dla kierowcy i pasażerów, że wszyscy się zachwycają gdy wsiadają do mojego autka :) brak tunelu między nogami z tyłu robi wrażenie.
~Michał
Sedan 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Cóż, przestrzeń z segmentu D, równie przestronne auto (o ile nie bardziej) niż Avensis T25, z tego co mi wiadomo w tym segmencie największa przestrzeń i mogę potwierdzić, że jest z tym świetnie.
~Leex
Sedan 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Brak tunelu srodkowego. Duzy kufer. Dlugosc auta to zaledwie mniej o 8cm od poprzedniego Avensisa kombi. I o tyle samo dluzszy niz Aurisa kombi. Reasumujac duze auto.
~Mirek
Sedan 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Jak na tą klasę auta ok. Z przodu miejsca wystarczająco. Na tylnej kanapie niestety po prostu średnio. Jak w innych modelach tej klasy. Tragedii nie było.
Toyota Corolla XI Sedan