Lista ocen Toyota Corolla XI Sedan (32) - Widoczność

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotrek B
Sedan 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Komfort jazdy dobry choć jak pisałem w "całokształcie" nie idealny. Widoczność, bardzo dobra na wszystkie strony, dzięki kamerze cofania o bardzo szerokim kącie powoli odzwyczajam się od odwracania głowy do tyłu. Lusterka + kamera dają 90 proc widoczności do tyłu.
~Bartek
Sedan 1.6 Valvematic 132KM 97kW
pewność przy parkowaniu zapewnia tylna kamera bądź czujniki parkowania, idealnej widoczności nie ma wkońcu to sedan, ale przecież po to kupujemy Corolle aby mieć sedana i tą linie nadwozia, a nie połowe samochodu->Aurisa w hatchbaku
~Tomasz
Sedan 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Tu jest OK. Widoczność dobra, choć czasami przedni słupek trochę zasłania. W tył także nie jest źle, choć zdecydowanie brakuje mi wycieraczki tylnej szyby. Jednak w czasie deszczu widoczność do tyłu jest taka sobie. Niestety wada sedana.
~olo
Sedan 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Jako że sedan, to kamera cofania się przydaje do precyzyjnego podjeżdzania tyłem. Podczas skrętó w prawo bardzo duże niewidoczne pole wygenerowane przez zespolenie słupka A z wielkaśną obudową lusterka.
~Gamoń.
Sedan 1.6 Valvematic 132KM 97kW
SLUPEK PRZEDNI TO KOMEDIA ale wychodzi dopiero gdy jezdzimy po ostrzejszych zakretach i musimy posilkowac sie lewa/prawa szyba kierowcy/pasazera... Poza powyzszym nie mam najmniejszych zastrzezen!
~Michał
Sedan 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Wyjątkowo dobra, nawet nie widać przedniej maski, z kolei widoczność na boki jest bardzo dobra, bo cienkie są belki po bokach - zdecydowanie lepsza widoczność niż w Avensisie poprzedniej generacji.
~Robert
Sedan 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Niskie położenie nieco ogranicza widoczność do przodu, wysokim osobą dodatkowo lusterko wycina fragment pola widzenia. Do tyłu kiepsko, gdyby nie kamerka to było by ciężko.
~martin_indermitte
Sedan 1.4 D-4D 90KM 66kW
Listwa boczna z lewej strony szyby przedniej lekko zasłania widoczność na ostrych zakrętach w lewo. Jest w mojej opinii zbyt szeroka. Lusterka boczne jak i tylne bardzo dobre.
~Roman
Sedan 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Słupki A ograniczają widoczność na zakrętach. Trzeba zaznaczyć bardzo, na prawdę bardzo dobrą jakość kamery cofania - warto zamontować i utrzymywać ją w czystości.
~Janusz
Sedan 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Do przodu widocznośc bardzo dobra, ale do tyłu już jest znacznie gorzej. Szyba wysoko usytuowana. Gdyby nie kamera cofania parkowanie tyłem byłoby bardzo ryzykowne.
Toyota Corolla XI Sedan