Lista ocen Toyota Corolla XII Hatchback (10) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~a
Hatchback 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Asystent pasa jest jak człowiek w garniturze, który podaje ci z uśmiechem sznur do wieszania się. Jeżeli jedziemy na tempomacie z włączonym asystentem i system wykryje, że puszczasz kierownice to... tempomat działa dalej a asystent się wyłącza. Nie wyje, nie wibruje, nie szarpie autem, nie zatrzymuje auta - to jakiś ponury żart i zapewne zostanie to zmienione wkrótce. Poza tym raz musiałem na autostradzie wyłączyć asystenta - mocno...
~Marcin
Hatchback 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Auto przyjemnie sie prowadzi. Niska sylwetka i dodatkowe kilogramy przez baterię sprawiają, że trzyma się drogi jak gokart. Lekki układ przydaje się w mieście - autem przyjemnie i łatwo się manewruje. Jeździłem w ulewach czy śnieżycach, nigdy nie miałem żadnych sytuacji kryzysowych. Zawieszenie ze wzgledu na mase raczej twarde, na równy asfalt i niskie krawężniki (niski prześwit). trzeba uważać i omijać dziury.
~durlik
Hatchback 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Zawieszenie wydaje się twarde, ale na wybojach nie trzęsie za bardzo. Dobrze jest zestrojone z układem kierowniczym, daje pewność toru jazdy bez nadmiernego męczenia się. Można kierować dwoma palcami, czego oczywiście nie polecam.
~Z
Hatchback 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Dość komfortowy, stabilny, dobrze tłumi nierówności. Samochód reaguje zdecydowanie. Kierownica chodzi bardzo lekko, co mi osobiści odpowiada. Mam jednak wrażenie, że promień skrętu jest nieco za duży jak na samochód tej wielkości.
~Krystian
Hatchback 2.0 Hybrid Dynamic Force 184KM 135kW
Samochód jest pozbawiony jakiegokolwiek polotu, emocji, nie ma, duszy serca też nie.
~Miro
Hatchback 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Jazda na w wprost OK w zakrętach gorzej
~Jaro
Raczej bez uwag.
~Tomasz
Hatchback 1.2 Turbo D-4T 116KM 85kW
Bez zastrzeżeń
~zbycho
Hatchback 1.8 Hybrid 122KM 90kW
za glosny ale moze to opony
~IRKC
Nerwowy przy w zakrętach