Lista ocen Toyota Corolla XII Sedan 1.6 Valvematic Dual VVT-i 132KM 97kW 2019-2020 (15) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~infiniti
Sedan 1.6 Valvematic Dual VVT-i 132KM 97kW
wygodne auto, mięciutkie, aż chce się jechać. Bardzo ładnie wybiera dziury, chyba dawno nie jeździłem autem o tak wygodnym zawieszeniem.
~Toyota Corolla XII, 2020
Sedan 1.6 Valvematic Dual VVT-i 132KM 97kW
Na jeździe próbnej miałem wrażenie, jakbym jeździł tym autem od trzech lat. Prowadzi się bardzo przyjemnie, precyzyjnie, wręcz intuicyjnie.
~Mateusz S
Sedan 1.6 Valvematic Dual VVT-i 132KM 97kW
Auto bardzo dobrze trzyma się drogi, jedyny mankament dla mnie to za niski przedni spojler i czasami można zahaczyć i ob szorować spód.
~major
Sedan 1.6 Valvematic Dual VVT-i 132KM 97kW
Super, chyba największy atut. Auto płynie, dobrze trzyma się drogi, pewnie to po części zasługa obniżonego środka ciężkości.
~Dominik
Sedan 1.6 Valvematic Dual VVT-i 132KM 97kW
Dobre auto jak chcesz dojechać z punktu a do b we względnym komforcie. Nie nadaje się do szybszej jazdy.
~Dawid
Sedan 1.6 Valvematic Dual VVT-i 132KM 97kW
Jak dla mnie bardzo dobrze trzyma się drogi. Prowadzi się pewnie i raczej nie ma się do czego przyczepić.
~Norbert
Sedan 1.6 Valvematic Dual VVT-i 132KM 97kW
Prowadzenie auta bardzo dobre, zawieszenie w warunkach miejskich pracuje bardzo dobrze
~Andy
Sedan 1.6 Valvematic Dual VVT-i 132KM 97kW
Znakomite zawieszenie Podczas jazdy to Autko daje poczucie pewności prowadzenia Na zakrętach Rewelacja!
~roygbiv
Sedan 1.6 Valvematic Dual VVT-i 132KM 97kW
Jest nieco sztywniej niż w Aurisie, odgłosy pokonywania wybojów przyjemniejsze.
Dziennik kosztów dla Toyota Corolla XII Sedan 1.6 Valvematic Dual VVT-i 132KM 97kW
7,4
8,6
~Zadowolony
Sedan 1.6 Valvematic Dual VVT-i 132KM 97kW
Bardzo komfortowy. Precyzyjna kierownica. Auto jedzie, skręca, hamuje jak po sznurku
Toyota Corolla XII Sedan