Oceny Toyota Corolla XII Sedan 1.8 Hybrid 122KM 90kW 2019-2022

Najnowsze oceny Toyota Corolla XII Sedan 1.8 Hybrid 122KM 90kW 2019-2022

3,1
~J23
Sedan 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Wcześniej jeździłem 4 lata octavia z 2017 2.0 diesle (180000km przejechane. Corolla 1.8 hybrid mam od paru tygodni (przeleciałem 10500km). Auto bardzo przeciętne na trasy poza miasto, na dłuższe podróże (zwłaszcza drogami eks i autostradami) nie nadaje sie absolutnie zupełnie. Poziom hałasu jest dramatycznie wysoki - już przekraczając setkę jest ok. 85db i potem tylko rośnie. No sorry ale w moim starym nissanie note z 2011 jest ciszej albo tak...
~sebster
Sedan 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Samochód ma dobre wyposażenie i jakość w danej cenie. Silnik 1.8 w układzie hybrydowym daje radę, ALE brakuje mu z 10-15 koni. Akustyka dobra, wygoda na odpowiednim poziomie. Spalanie wyższe niż podaje producent. Cykl mieszany to ok 5,5 l przy jeżdzie eco. Pałowanie i ostre hamowanie powoduje wejście w zakres nawet 7l/100km. Brak android AUTO, co jest według mnie żałosne. Interfejs Toyoty w porównaniu do konkurencji to jakieś 5 lat do...
~Faustyn
Sedan 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Świetny samochód, naprawdę jestem z niego bardzo zadowolony, użytkuję już jakiś czas i jeszcze mnie nie zawiódł. Ma wszystko czego potrzebuję, a komfort jazdy jest jak z bajki. To auto spełnia wszystkie moje wymagania i zanim ktoś napisze, że "kierowcy toyoty nie bzykają". niech wejdzie na lg mojej znajomej: @pobudzenie, bo ten mit został tam przeze mnie obalony :) Pozdrawiam.
4,1
~Marioosh
Sedan 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Idealne auto do miasta, z Pkt A do pkt B, bez szaleństw. To nie jest auto dla każdego. Największy i w sumie jedyny minus to za karoseria a właściwie brak wyciszenia i lakier, rysuje się od patrzenia - tragedia. Reszta super!
~Bartek
Sedan 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Świetny samochód do swojego przeznaczenia, czyli jazdy po mieście i spokojnego przemieszczania się po drogach do prędkości 120 km/h. Dla innych celów, czyli pałowania, dynamicznej jazdy na żyletki oraz długich tras w krótkim czasie, się nie nadaje.
4,1
~Tomasz
Sedan 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Auto z nowoczesną karoserią, opływowym kształtem nadwozia, pali tyle co nic, przeciętnie dynamiczny. Świetny do miasta, na trasie uciążliwy. Skrzynia CVT wcale nie taka zła jak piszą inni. Bardzo drogie przy zakupie.
Dziennik kosztów dla Toyota Corolla XII Sedan 1.8 Hybrid 122KM 90kW
5,4
6,2
~MM
Sedan 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Generalnie niezły samochód. Porównuję do pojazdów z których korzystałem w ostatnich latach (Ford Focus od 2011 do 2015, Opel Astra od 2015 do 2019). Lepiej wyciszony (na pewno w porównaniu do Astry), podobne przyspieszenie, dobra jakość wykończenia, więcej funkcji użytkowych, ale to nowsza generacja samochodu i tak powinno być.
~tadekspien
Sedan 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Bardzo dobrze zrobiony samochód do celów którym ma służyć. W trasie trochę głośny i przeszkadza wycie skrzyni podczas przyspieszania, natomiast w mieście bardzo dobry samochód
~Livio
Sedan 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Samochód niby fajny, ale do miasta za niski a na dłuższe trasy autostradowe za głośny.
3,6
~Daniel
Sedan 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Średnie auto, dla nie wymagających, drugi raz bym nie kupił. Nie ma czegoś takiego że się chcę ciągle do auta wracać i nim jeździć.
Toyota Corolla XII Sedan