Lista ocen Toyota Corolla XII TS Kombi (35) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Artur
TS Kombi 2.0 Hybrid Dynamic Force 184KM 135kW
pojawiają się problemy z czujnikami parkowania (doinstalowywane przez salon), szyba kierowcy skacze przy opuszczaniu. Przednie szyby po opuszczeniu o 1/3 skrzypią na nierównościach jak w jakimś powypadkowym aucie.
~Toyota
TS Kombi 2.0 Hybrid Dynamic Force 184KM 135kW
I tu bajki o Toyocie odchodzą w niepamięć 9 reklamacji Fotel 2x " tablet " raz naprawiany i z czasem wymiana, 3- krotnie auto nie odpalało laweta !!!!!!!!! Usterka elektroniki silnika czy czegoś tam .
~Michał
TS Kombi 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Coś stuka w słupku tylnym, nikt nie może tego namierzyć. Po roku wydech spadł z wieszaka. Boczek drzwi kierowcy wyskoczył z listwy mocującej wskutek mrozów 15st. A tak to tylko tankuje i jeżdżę
~Filip
TS Kombi 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Musiałem oddać auto na gwarancje ze względu na dziwne dźwięki dochodzące z lekko uchylonej szyby kierowcy podczas nierówności oraz skrzypiący fotel pasażera. Wszystko zostało naprawione.
~Łukasz
TS Kombi 1.2 Turbo D-4T 116KM 85kW
Za dużo wpadek w nowym aucie. Dwie akcje serwisowe w 5 miesięcy od wyjazdu z salonu, haczaca skrzynia i nie zawsze dobre działanie multimediów.
~WiesiekW
TS Kombi 1.8 Hybrid 122KM 90kW
2200 km - za mało, żebym mógł coś napisać. Nic się nie odkleiło, nic nie trzeszczy, wszystko działa. Zatem nie mam z nią żadnych problemów.
~Paweł
TS Kombi 1.2 Turbo D-4T 116KM 85kW
Przy 40 tys. km wszystko ok. Inne nowe już mi zjeżdżały na lawecie. Mam do niej zaufanie jadąc w trasy, a to chyba najważniejsze.
~Greg
TS Kombi 2.0 Hybrid Dynamic Force 184KM 135kW
Skrzypiąca kierownica, Na gwarancji poprawiono osłonę silnika.
~Tomasz
TS Kombi 1.2 Turbo D-4T 116KM 85kW
Jak na razie zero usterek - ale to dopiero tylko parę miesięcy użytkowania
Dziennik kosztów dla Toyota Corolla XII TS Kombi
5,9
6,3
~Corolla-Man
TS Kombi 1.2 Turbo D-4T 116KM 85kW
Trochę na przyszłość, ale Toyota jakoś tą swoją renomę zbudowała.
Toyota Corolla XII TS Kombi