Lista ocen Toyota Corolla XII TS Kombi (34) - Karoseria

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kulczasm
TS Kombi 2.0 Hybrid Dynamic Force 184KM 135kW
Ładnie się prezentuje mój GR Sport. Cieszę się, że nie żałowałem dopłaty do tej wersji. Skorzystałem z zabezpieczenia oferowanego przez Toyotę i trzeba przyznać, że myje się to auto łatwo, jedynie jak ktoś już pisał jest sporo zakamarków i trzeba dobrze spłukać szczeliny, żeby nie było zacieków. Szczególnie piana lubi zostawać od wewnątrz klapy bagażnika - na górze.
~HaryPota
TS Kombi 2.0 Hybrid Dynamic Force 184KM 135kW
Trochę za długi przód, łatwo o coś zawadzić (jak kiedyś w Peugeocie 407). Bardzo niskie zawieszenie: 135 mm to zdecydowanie za mało jak na polskie krawężniki. Przedni zderzak i osłona silnika już pokancerowane.
~Michał
TS Kombi 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Jak narazie wygląda dobrze mimo że auto parkuje pod chmurką, jednakże myjnia automatyczna zostawia ślad na lakierze. W dodatku bardzo cienka powłoką lakieru. Po roku nic nie widać - jeszcze za wczesnie
~WiesiekW
TS Kombi 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Trudno powiedzieć czy ma jakieś mankamenty, bo przejechaniu 2200 km nadal jest jak nowa :) Natomiast linia nadwozia jest fantastyczna. Bardzo mi się podoba, ale to oczywiście subiektywne zdanie użytkownika.
~Łukasz
TS Kombi 1.2 Turbo D-4T 116KM 85kW
Rdza w kilkumiesięcznym aucie? A i owszem. Jak ktoś jest ciekawy, niech poszuka filmików na YouTube lub poczyta fora i grupę właścicieli na Facebooku.
~Tomek
TS Kombi 1.2 Turbo D-4T 116KM 85kW
Nie zauważyłem niczego niepokojącego póki co. Oby tak zostało. Gwarancja na perforacje długa, więc myślę będzie ok.
~Spiq
TS Kombi 1.2 Turbo D-4T 116KM 85kW
Wygląd jak dla mnie super, ale o gustach nie będziemy dyskutować. Trwałość blach i lakieru - zobaczymy z czasem.
~MasterZGR
TS Kombi 2.0 Hybrid Dynamic Force 184KM 135kW
Dość ciekawy design ale koszmar jeśli chodzi o mycie nadwozia. Jest tyle szpar i zakamarków, że płukaniu nie ma końca...
~Greg
TS Kombi 2.0 Hybrid Dynamic Force 184KM 135kW
Na razie bez zarzutu, choć wielu kierowców narzeka na nowe, cienkie, ekologiczne lakiery. i związane z tym odbarwienia i zarysowania.

Usterki Toyota Corolla XII

Toyota Corolla XII – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Tomasz
TS Kombi 1.2 Turbo D-4T 116KM 85kW
Auto ładnie się prezentuje, spasowanie elementów bez zarzutu - po kilku tygodniach używania nie da się nic powiedzieć o trwałości.
Toyota Corolla XII TS Kombi