Lista ocen Toyota Corolla XII TS Kombi (28) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 30 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wędrowiec
TS Kombi 1.2 Turbo D-4T 116KM 85kW
Niestety po przejechaniu około 10.000 km okresowo pojawiał sie dziwny zapach. Po 17.500 km okazało sie, że to paliło sie sprzegło. Wymagana wymiana. Nie dowiedziałem się co było przyczyną, Samochodami marki TOYOTA przejechałem ponad 500.000 km w ciągu ostatnich 15 lat i nigdy nie było żadnych problemów ze sprzęgłem. Ocena serwisu, że źle jeżdżę. A na pytanie jak jeździć nie otrzymałem odpowiedzi.
~kulczasm
TS Kombi 2.0 Hybrid Dynamic Force 184KM 135kW
Na dzień dzisiejszy brak awarii. Olej też nie przybywa, choć chodzą słuchy, że może się ten problem pojawiać przy jeździe na krótkich odcinkach.
~WiesiekW
TS Kombi 1.8 Hybrid 122KM 90kW
2200 km - za mało, żebym mógł coś napisać. Nic się nie odkleiło, nic nie trzeszczy, wszystko działa. Zatem nie mam z nią żadnych problemów.
~Corolla-Man
TS Kombi 1.2 Turbo D-4T 116KM 85kW
Wróżymy z fusów. Pewnie kiedyś turbina padnie. Silnik 1.2 już trochę jeździ w CH-R i ostatnich Aurisach, ponoć serwisanci nie mają dużo roboty.
~Greg
TS Kombi 2.0 Hybrid Dynamic Force 184KM 135kW
Stuki w przednim zawieszeniu. Zostało wymienione na gwarancji. Wadliwy element z fabryki. Choroba wieku dziecięcego.
~HaryPota
TS Kombi 2.0 Hybrid Dynamic Force 184KM 135kW
Brak, za niski przebieg, ale to Toyota, nie spodziewam się problemów - po to ją kupiłem.
~Michał
TS Kombi 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Nigdy się nie zatrzymałem. I nawet przez myśl mi to nie przeszło.
~Zemsta Flotowca
TS Kombi 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Nie wierzę że ten silnik wytrzyma 200 tys km.
~Łukasz
TS Kombi 1.2 Turbo D-4T 116KM 85kW
Jedną gwiazdkę zabieram za skrzynię.

Usterki Toyota Corolla XII

Toyota Corolla XII – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Maniek
TS Kombi 1.2 Turbo D-4T 116KM 85kW
Trudno powiedzieć za krótki okres użytkowania.
Toyota Corolla XII TS Kombi