Lista ocen Toyota GT86 Coupe (8) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ppaju
Coupe 2.0 Boxer 200KM 147kW
Wielu powie, że do takiego auta tylko manual, ale ja zawsze chciałem mieć automat i dopiero teraz mogłem to marzenia zrealizować. Nie mam porównania do innych automatów, ale... mój kumpel, który ma spore doświadczenie, włącznie z najnowszymi limuzynami niemieckimi, powiedział, że jest super. Jak dla mnie też jest super. W wersji SPORT trzyma auto cały czas na wysokich obrotach, tak więc masz ciągłą moc. W wersji standard możesz sobie jechać...
~Marecki
Coupe 2.0 Boxer 200KM 147kW
Posiadam manualna skrzynie biegów. Pracuje perfekcyjnie. Biegi wchodzą idealnie i precyzyjnie. Przełożenia są dobrane bardzo dobrze. Na drugim biegu osiąga się 100km/h, jednak to kręcenie do czerwonego pola. Automat to również udana skrzynia. Nadaje się do miasta lub dla osób ceniących sobie swobodę lewej nogi. Dla kogoś, kto lubi sam decydować o zmianie przełożeń i lubi sportową jazdę- polecam mamual!
~Łasic
Coupe 2.0 Boxer 200KM 147kW
Po przekroczeniu 40000 tys pojawił się luz wzdłużny w skrzyni biegów który objawia się głuchymi odgłosami podczas wbijania jedynki. Piąty bieg czasem wchodzi ze zgrzytem. Dwójka wchodzi ze zgrzytem przy pierwszych zmianach po odpaleniu. Mimo to od 57000 tys km auto mechanik nadal nie zaleca remontu, a auto jeździ i sprawia radość.
~Mirosław
Coupe 2.0 Boxer 200KM 147kW
Jeszcze przed rokiem, bo właśnie latem 2017 zacząłem moje poszukiwania nowego samochodu, nawet nie brałem pod uwagę automatycznej skrzyni biegów. Na szczęście przespałem się z tematem. Kupiłem automatyk! Same zalety!
~Czytelnik
Coupe 2.0 Boxer 200KM 147kW
Wybrałem automat (z różnych względów). Działa świetnie - nie szarpie przy redukcji (jak to miało miejsce w innych testowanych autach) a manetki szybko zrzucają do 4ki czy 3ki przy "zabawie" z wyprzedzaniem.
~trav3rs
Coupe 2.0 Boxer 200KM 147kW
Skrzynia biegów doskonale oddaje charakter sportowego coupe. Droga między kolejnymi przełożeniami jest bardzo krótka, a biegi wchodzą z wyczuwalnym oporem. Zmiana biegów to czysta przyjemność.
~pkopn
Coupe 2.0 Boxer 200KM 147kW
Przełożenia bardzo krótkie - sportowe. lewarek też krótki. Sprzyja szybkiej zmianie biegów. Chodzi trochę ciężko i bardzo wyczuwalnie. Super pasuje do całej reszty.
~Wojtek
Coupe 2.0 Boxer 200KM 147kW
manual w tym samochodzie to cos wspanialego, bardzo precyzyjne przełożenia
Toyota GT86 Coupe