Lista ocen Toyota iQ (6) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rob
Hatchback 3d 1.0 VVT-i 68KM 50kW
Kosztem bagażnika dorzucono tylna kanapę. Tak naprawdę tym samochodem można jechać w trzy osoby dorosłe + naprawdę małe dziecko. Z przodu miejsca jak w samochodzie z segmentu D. Samochód przeznaczony do codziennej jazdy dla dwóch osób, kanapa daje możliwość sporadycznie przewozu dodatkowej jednej, rzadko 2 kolejnych osób.
~Jack
Hatchback 3d 1.0 VVT-i 68KM 50kW
Na przodzie bardzo dużo miejsca jak w aucie kompaktowym. Samochód jest szeroki więc tutaj nie ma żadnych kompleksów. Miejsca z tyłu właściwie tylko dla 1osoby. Bagażnik uzyskujemy dopiero po złożeniu tylnego oparcia lub oby oparć - wówczas jego objętość to takie polo starej generacji.
~IQ2018
Hatchback 3d 1.0 VVT-i 68KM 50kW
Dosyć dużo przestrzeni dla 2 osób. Przy 4 osobach da się ale na dystansie góra kilku kilometrów, samochód jak dla mnie 2 osobowy, ewentualnie dziecko z tyłu, ale to max aby było w miarę wygodnie.
~Jacek
Hatchback 3d 1.3 101KM 74kW
Z przodu jak w corolli z tyłu jak w maluchu, ale takim samochodem jeździ się pojedynczo do pracy, sporadycznie w 2 osoby a prawie wcale w 4.
~roro
Hatchback 3d 1.4 TD 90KM 66kW
kierowca ma miejsca za nadto..mam 1.91m wzrostu..z tyłu mniejsza osoba spoko..w 4 nie jechałem..
~TOMASZ
Hatchback 3d 1.0 VVT-i 68KM 50kW
Dla dwóch osób bajka, dla trzech ok ale 4 osoby to już kosmos w aucie.