Lista ocen Toyota Land Cruiser III (24) - Całokształt

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~toyota landek full
Terenowy 3.0 D-4D 163KM 120kW
Pierwsze porzadne auto, na nasze drogi, niigdzie nie widzi przeszkody, nowe vw, merce, itp moga sie schowac, silniczek przy takim przebiegu pracuje jak w zegarku, czesci tanie jak barszcz,: np ostatnio wymienialem tarcze hamulcowe tylnie koszt -95zl sztuka!!! np doo scenika to koszt ok 350zl i nie ma zamiennika, bez zbednych komputerow, gadzetow a jednak pelna opcja. Przyciaga uwage!!!
~Wojtek
Terenowy 3.4 V6 24V 178KM 131kW
Auto posiadam prawie 3 lata i ani trochę mi się nie znudziło. Żadnej awarii :-) Duże, wygodne, bezpieczne. Do jazdy zarówno po mieście, w trasie ale największa frajda na bezdrożach, terenach leśnych. Posiadałem różne auta - od hatchbacków, kombi po vany - Land Cruiser zdecydowanie wygrywa! Należy dbać o ramę i karoserię, bo jest podatna na korozję.
~sil
Terenowy 3.0 TD 125KM 92kW
wszystko do przyjęcia tylko trawłość lakieru? po trzech latach odpada lakier z dach- serwis TOYOTY nie uznał reklamacji z powodu zniszczenia lakieru dachu przez cyt...owady i ptasie odchody..."/pismo TOYOTY prześlę zainteresowanum!!!! a gdzie gwarancja na 6 lat???Lakier na alufelgach też odchodzi, pewnie to mrówki?? Tylko silnik ok.
~lemanski@archigraph.pl
Terenowy 3.0 D-4D 163KM 120kW
Z terenówek 90 moim zdaniem jest idealnym rozwiązaniem, najlepsze właściwości terenowe, bije na głowe pajero, a i klientom można się pokazać. Auto ma toporne wnętrze, jak na tyle kasy, ale dzięki temu nie szkoda wleść w ubłoconych butach. Nie ma kiczowatych drewienek itp. Jednym słowem RASOWA TERENÓWA !!!!!
~ART
Terenowy 3.4 V6 24V 178KM 131kW
Słowem porzadne auto w pełnej opcji. Jeżdzi się relaksująco i dynamicznie nawet na LPG. Długie trasy to czysta przyjemność (nawigacja,tempomat). Przebieg niemały (250 tys), ale wyczuwam tutaj jeszcze spoory zapas.Polecam - benzin, a nie klekoty z dieselem.
~Lolo
Terenowy 3.4 V6 24V 178KM 131kW
Auto rewelacyjne, chociaż może nie dla każdego, ten kto lubi komfort , musi szukać BMW , Mercedesa. Typowe auto terenowe. Duży silnik pozwala rozwinąć fajną prędkość bez wysiłku dla motoru. Auto pojemne i wygodne.
~zbik
Terenowy 3.0 D-4D 163KM 120kW
kupiłem ten wóz nowy mam go 12 lat nigdy mnie nie zawiódł ma 213000 km nic nie naprawiałem,będę go sprzedawał bo kupiłem taki sam z mniejszym przebiegiem i lepszym wyposażeniem(50 lecie lc).Widziałem takie auta z przebiegiem 580000
~Michal
Terenowy 3.0 TD 125KM 92kW
Nie bardzo mam porownanie. Wczesniej mialem landcruisera z 99\' ale mega golasa. Do landcruiserow przekonal mnie kolega mechanik - fanatyk 4x4, ktory przedkladal to auto przed Pajero, czy Patrola. Jestem mega zadowolony.
~dziubiski.wojciech94@gmail.com
Terenowy 3.0 TD 125KM 92kW
kupowałem auto uszkodzone po niegroźnym wypadku jeszcze z francuską ziemią w środku , z bardzo małym przebiegiem na ile był prawdziwy nie wiem,remontowałem w Polsce kupując części w serwisie i na giełdzie , efekt finansowy znakomity
Dziennik kosztów dla Toyota Land Cruiser III
10,7
~UŻYTKOWNIK
Terenowy 3.0 TD 125KM 92kW
Auto zawodne, jeszcze bardziej zawodny serwis, drogi jak cholera!!! Odradzam kupno tego auta dla ludzi, którzy wykorzystują je do pracy. Do jazdy w niedziele(pokazówka) doskonałe! Przestrzegam przed serwisem- paczcie im na ręce!!!