Lista ocen Toyota Land Cruiser III (26) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mcmiki
Terenowy 3.0 D-4D 163KM 120kW
Spalanie tego samochodu to porażka. Jeżdżę ekonomicznie z głową wręcz eksperymentuje bo nigdy nie miałem automatu . Warszawa spalanie nawet 15.8 litra przy ujemnych temperaturach.Minimalne spalanie w miescie 11.33 .Max jak wyżej.Trasa z tempomatem 8.7 przy prędkości do 110 km.Uważam że bez tempomatu będzie mniej.Zanim przełączysz automat na sport zastanów się trzy razy.Nie wyłączam też nadbiegu.
~Michal
Terenowy 3.0 TD 125KM 92kW
Jak ktos lubi wozic na darmo tone ramy to niech placi. Poza wspomnianym steering rackiem zadnych usterek. Serwisy od dyfra po dyfr robie sam. Jedna opona BF A/T kosztowala tyle co komplet do auta malzonki a oleju do silnika tez dwa razy tyle, wiec...
~Tadeusz
Terenowy 3.4 V6 24V 178KM 131kW
Spalanie jak na taki samochód uważam bardzo dobrze średnio żuzycie miasto/trasa 50/50 na poziomie 16 LPG. Honda CRV 2.0 na LPG spala 14 L dla porównania a prawie dwa razy mniejsza pojemność i masa
~Jarek
Terenowy 3.0 TD 125KM 92kW
średnio po 4-ech latach spalił mi 11,4l/100km (miasto, rzadko teren lub przyczepa 2T) uważam że niedużo, serwisowany w aso co daje 1500 za coroczny przegląd z wymianą oleju - dużo
~dziubiski.wojciech94@gmail.com
Terenowy 3.0 TD 125KM 92kW
trudno wymagać od 3-litrowego silnika eksploatowanego zdecydowanie mocno tzn.kręconego dość wysoko aby mało palił , kupując to auto 6 lat temu wiedziałem co biorę.
~tomek
Terenowy 3.0 TD 125KM 92kW
zużycie paliwa - miasto - 12l - trasa 9l do przyjęcia przy stałym napędzie 4x4 Jeżeli chodzi o części i serwis to narazie kupiłem tylko filtry i klocki hamulcowe
~Paweł
Terenowy 4.7 V8 238KM 175kW
Tu spalanie jest największym, problemem i leczony jest przez innych gazem. ceny części są różne i to nawet 300%.
~Łukasz
Terenowy 3.0 TD 125KM 92kW
Kupując takie auto do pracy, a ja je właśnie do tego używam, nie patrzy się na różnicę 3 czy 4 litrów oleju napędowego na 100km.
~Marcin
Terenowy 3.0 TD 125KM 92kW
12-13 l/100 km to średnia, jak się bardzo oszczędnie jeździ, to można zejść do 10 l/100km, serwis mieści się w średniej
~prezes
Terenowy 3.0 TD 125KM 92kW
Pali na trasie około 10 litrów na setkę przy 100km/h. Przy tych gabarytach i z automatem to niezły wynik.