Lista ocen Toyota Land Cruiser III (27) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz
Terenowy 3.0 TD 125KM 92kW
Zarówno w terenie jak i na naszych polskich dziurawych drogach układ jezdny spisuje się dobrze, jednak jak to w terenówce - wysoko umieszczony środek ciężkości powoduje , że w dalszych trasach (po naszych drogach) "kolebanie" na prawo i lewo jest męczące. Jednakże tak jest do granicy Polski dalej...o niebo lepiej :) Na autostradach prędkość 140-160km /h jest nieuciążliwa , wręcz wskazana.
~Mariusz
Terenowy 3.0 TD 125KM 92kW
Dla amatorow srednio szybkiej jazdy po ulicach zdecydowanie odradzam. Wielkie problemy z gwaltowym ominieciem przeszkody, ktore moze zakonczyc sie dachowankiem. Wysoko srodek ciezkosci. Dlatego jazda tym kolosem w miejskich slalomach lub poza miejskich warunkach z omijaniem przeszkod nie nalezy do przyjemnosci - jak powinno byc w aucie tej klasy. W terenie tez chwiejny ze wzgledu na miekkie zawieszenie.
~Mcmiki
Terenowy 3.0 D-4D 163KM 120kW
Oceniam na przeciętnie.Do tego trzeba się przyzwyczaic.Ten samochod jest na autostradę na ciężkie drogi raczej do jazdy prosto.Wszelkie gwałtowne manewry z zachowaniem szczególnej ostrożności.Wysoki środek ciężkości powoduje bujanie na boki.Trzeba się przyzwyczaić.Fatalne trzymanie siedzeń potęguje dziwne doznania podczas jazdy.
~dziubiski.wojciech94@gmail.com
Terenowy 3.0 TD 125KM 92kW
trochę \"buja\" na nierównościach (koleiny) przy dużych szybkościach , trzeba pilnować aby nie było zanieczyszczeń na felgach po wyjeździe na twardą drogę bo powyżej 100 drży kierownica
~zbik
Terenowy 3.0 D-4D 163KM 120kW
używam auto do pracy (lek wet) pracuje w różnych warunkach terenowych ale największą frajdę i satysfakcję mam w zimę gdzie zdarza się że nic nie może dojechać a ja mogę
~Lolo
Terenowy 3.4 V6 24V 178KM 131kW
Trochę musiałem powymieniac w zawieszeniu, bo poprzedni właściciel nie dbał o to . Dodatkowo zrobiłem lift 2" . Teraz auto prowadzi się świetnie
~Michal
Terenowy 3.0 TD 125KM 92kW
W poprzednim nie bylo problemu. Niestety w tym musialem wymienic caly stering rack ze wzgledu na luzy - grubych pare set euro, ale to jedyny taki wydatek.
~UŻYTKOWNIK
Terenowy 3.0 TD 125KM 92kW
W 2 dni po serwisie odpadło koło przednie z całym zawieszeniem jadąc po równej drodze w mieście ok50km/h!!!!!!!!!!!! stukające przeguby.
~hesus
Terenowy 3.0 TD 125KM 92kW
cóż, LC90 prowadzi się jak osobówka, za to tam gdzie osobówki omijają dziury, ja mogę skupić się tylko i wyłącznie na jeździe
Dziennik kosztów dla Toyota Land Cruiser III
10,7
~lemanski@archigraph.pl
Terenowy 3.0 D-4D 163KM 120kW
Bardzo dobry, nie ma problemu z zakręatmi przy dużych prędkościach, 180 km/h a ona idzie jak po szynach, nie czuje sie prędkości.