Lista ocen Toyota MR2 II (9) - Całokształt

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~dink. zainteresowanych zapraszam na stronę klubową: http://mr2cp.cynikal.net
Coupe 2.0 16V 175KM 129kW
w aucie zakochałem się od pierwszego wejrzenia - nawet gdyby nie jeździło to i tak bym je kupił. niestety poprzedni właściciele nie dbali o niego za bardzo, stąd tyle usterek, których można było uniknąć - silnik turbo jest delikatny. poza tym widać było, że do auta dobierali się rzeźnicy i kowale a nie mechanicy. Od 3 lat auto jest w dobrych rękach i ma się generalnie coraz lepiej.
~Mariusz W.
Coupe 2.0 16V 156KM 115kW
jestes samotnym lub bezdzietny i poszalec pomiedzy ostrymi szlakami, polecam z calego serca.w pl nie znajdziesz lecz tylko i wylacznie na wlasna rece sprowadzone. radze wnikliwie sprawdzic wszystko co jest do sprawdzenia, potem sie oplaci z wielka radoscia miec takie auto
~BEDEK
Coupe 2.0 16V 175KM 129kW
Kto kocha szybkie kobiety, ten i pokocha ten wóz. Mamisynków nie zachęcam do kupna, odradzam też malowanym lalką, ale jak ktoś chce mieć małego demona to zapraszam do kupna i polecam szybką jazdę w górach-POWODZEeNIA
~samourai@lodz.cc
Coupe 2.0 16V 156KM 115kW
Najlepszy wybór dla ludzi, którzy lubią jeździć szybko, we dwoje, z wiatrem we włosach, za pół darmo, a nie mają pieniędzy na Ferrari lub Lamborghini.
~Actimel
Coupe 2.0 16V 156KM 115kW
bajeczna linia nadwozia i silnik za kierowca i do tego naped na tyl ...cud techniki :D swietnie sie jezdzi ale trzeba byc ostroznym !
~grzesiania@interia.pl
Coupe 2.0 16V 156KM 115kW
świetny, dość rzadki na naszych drogach produkt Toyoty, tylko dla koneserów. Mój najlepszy dotychczasowy wybór wśród samochodów.
~lukasz@m2m.pl
Coupe 2.0 16V 175KM 129kW
Rewelka, samochód moich marzeń. Zwraca na siebie uwagę, jest ich niewiele w Polsce.
~Stan. s.nowak@skrzynka.pl
Coupe 2.0 16V 156KM 115kW
jestem zakochany w tym samochodzie, więc innej oceny być nie mogło:)))
~Andrzej
Coupe 2.0 i 16 V 225KM 165kW