Lista ocen Toyota Paseo II (39) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kkbb89
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
Dla mnie rewelacja. Znakomity spalanie to zasługa małej masy auta, dosyć aerodynamicznych kształtów i świetnego silnika. Jak ktoś umie jeździć autem, to potrafi spalić nawet niecałe 7 litrów. Inna sprawa, że to małe, zwinne autko prowokuje do ciągłego wyprzedzania. Dlatego średnie spalanie przy dynamicznej jeździe, to 7.8 litra w cyklu mieszanym. Ale co to za różnicą 1 litra, jeśli możemy poczuć tę zrywność na asfalcie! :) W zimę potrafi...
~sims600@op.pl
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
Zużycie na trasie stwierdzone na podstawie wyliczen. W miescie: okolo 9 litrow. Trasa: 6 litrow (przy predkosciach do 130km/h - czyli silnik ponizej 3500 obr/min), powyzej robi sie z niej prawdziwy smok. Jesli chodzi o eksploatacje to moge powiedziec, ze utrzymanie niewiele kosztuje, a samochodzik sie narazie nie psuje - w koncu to Toyota (wszyscy widzieli chyba te reklamy) !!!
~Tomek
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
latem trasa 6-6.5l miasto 8-8.6l na 100km zima trasa ok 6.7-6.9 miasto 9-9.3l na 100km. W ciągu 3 lat użytkowania poza rzeczami eksploatacyjnymi typu olej, świece filtry wymieniłem drążek kierowniczy od stronyy pasażera, gumowe osłony od amorów tył, termostat. Z częściami nie ma żadnego problemu jest dużo zamienników np od toyoty starlet, corolli.
~Piotr.fy
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
654 km na 41 litrach czy można chcieć więcej fakt że miejscami jechałem 70 a mijscami 180 i do tego zachaczyłem Warszawę w godzinach szczytu. Do 120 pali 6 litrów przy czym nie można kręcić powyżej 3,5 tyś 25% miasto 75% trasa. Gazu nie warto zakladać bo do cope gaz to profanacja.Części zamienne wcale nie są takie drogie
~madcat82
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
zaskocznie maxymalne,nieprawdopodone... w miescie przy spokojnej jezdzie ok 7,2 w jedna osobe, w trasie.. zjechalem do 5,5 jadac srednio 100km/h.Jak na swoje lata i ogolny stan to super spalanie, wymieniam tylko wszyskie filtry i swiece co jakis czas i samochod odplaca sie kultura i sympatia;]
~kkoneczny@interia.pl
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
Na trasie ok. 6, po miescie ok. 8 (dynamicznie, ale bez dresiarskich zagrywek:)), a autostrada z nogą w podłodze kosztuje 10-11 l. Części zamienne najtańsze nie są, bo rzadkie. Za to dobrej marki i w sumie nie ma czego załować - auto niewarte jest tanich podróbek!
~Jakub
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
Większość części mechanicznych dostępne do tygodnia, gorzej jeśli chodzi o części typowe dla tego modelu takie jak karoseria, fotele,światła itd. Mało rzeczy na rynku używanym z tych części i często za zbyt duże ceny ,ale cóż taki urok tych aut
~Marcin
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
Zużywa śladowe ilości paliwa- w trasie zszedłem poniżej 5l/100- (sam byłem zaskoczony). W mieście też dużo nie pije bo w okolicach 7.5,oczywiście z klimą. Przegląd 110zł i konieczne wymiany to wszystko, mechanika jeszcze nie widziała:)
~masakryczny@interia.pl
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
Samochod moim zdaniem jest bardzo ekonomiczny, mam go pol roku i procz wymiany olejow filtrow i rozrzadu nic sie z nim nie dzieje. Czesci mozna kupic nawet taniej jak do opla i sa dostepne wszedzie. Co do spalania rozniez jestem bardzo zadowolony.
~Jacek (Sprzedam Paseo 0 889 773 026)
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
Jak dla mnie rewelacja. Silnik 90 KM. Spalanie poniżej 6L to chyba rarytas. Auto pięknie przyspiesza, ładnie wyprzedza, elastyczność wzorowa. Hamulce lepsze niż u mnie w Hondzie Civic z 98 roku !!! Jestem bardzo, ale to bardzo zadowolony !!!