Lista ocen Toyota Paseo II (29) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kkbb89
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
Sprzęgło genialne, skrzynia to samo. Silnik elastyczny, i jedyne co trzeba robić, to dolewać oleju i zmieniać filtry (tego się nie uniknie w 15letnim aucie jeżdżącym przez całe swoje życie na wysokich obrotach). W ciągu 3 lat nie robiłem NICZEGO w tym aucie. Po 3 latach wymieniłem tarcze i klocki, oraz zawieszenie z przodu. Nie musiałem, ale polskie drogi jednak robią swoje. Ale co to za koszt raz na 3 lata?
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
Ja chyba nie mialem szczescia do tego auta, ale nie polecam z uwagi na silnik. Co do niezawodnosci to pomimo apetytu na plyn chlodniczy i olej, to dowiozlo mnie wszedzie i nigdy nie mialem sytuacji zeby nie odpalil silnik.
~mario
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
Przez 3 lata, od czasu zakupu (stan silnika 190 tys.) nie bylem zmuszony do wymiany czegokolwiek z poważniejszych części - wymiana jedynie filtrów, płynów eksploatacyjnych, wycieraczki (: itp.
~bojar211
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
Brak poważnych usterek auto jest prawie rok w kraju. Poza wymiana rozrządu itp. rzeczami normalnymi przy jeździe samochodem , absolutnie nic zobaczymy co dalej.
~Jacek (Sprzedam Paseo 0 889 773 026)
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
Silnik pracuje doskonale, nie miałem z nim nigdy najmniejszych problemów. Dodam jeszcze że nie ma ani nigdy nie miał na sobie ani kropli oleju. Jest suchy jak kenijski biegacz na 15km.
~chriskoral@yahoo.com
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
nie zauwazylem..( mam drzwi( lewy przod-kierowca) + amortyzatory( przod) do sprzedania- WYMIANA !!! A DRZWI - PUKNIECIE KOGOS NIEUWAZNEGO:)
~Tomek_K
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
Bardzo dobre z jedną typową przypadłością Toyoty - bierze olej. Zapewne nieszczelne uszczelniacze i uszczelki. W Corolli jest dokładnie to samo.
~Dajman
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
Zepsuty rozrusznik (zresztą nie od tego pojazdu), wymiana kopułki, kabli, świec i palca.
~zkluczamwetui
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
lubi olej jeśli silnik z dużym przebiegiem ale nie wpływa to na osiągi. Wymiany tylko eksploatacyjne.
~Duch
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
Przez 2 lata brak jakichkolwiek usterek co jest rzadkością przy samochodach z przebiegiem 260 000