Lista ocen Toyota Paseo II (36) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~masakryczny@interia.pl
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
bardzo dobrze sie trzyma drogi, zawieszenie marzenie. Wczesniej mialem mx3 i roznica miedzy zawieszeniem mazdy a toyoty to niebo a ziemia. Zakochalem sie w tym aucie i przed zakupem balem sie nim jechac, balem sie ze samochod bedzie tak twardy ze znow bede podskakiwac na kazdej dziurze... ale okazalo sie ze jazda nim to bajka.
~bojar211
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
Jest dobrze ale nie fenomenalnie. Tył trochę ucieka jest to wina sylwetki auta i belki skrętnej z tyłu zamiast układu wielowachaczowego. Zawieszenie mega twarde nie polecam na dziurawe drogi bo można sobie żeby powybijać :P ale na płaskiej nawierzchni prowadzi się świetnie.
~Tresorator@interia.pl
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
Trochę się zawiodłem ale nie jest źle. Fakt, że muszę często zdejmowac nogę z gazu na zakręcie bo jest trochę podsterowny ale moja żona jest zachwycona! Ja muszę powiedzieć że auto jest łatwe w prowadzeniu do 140 potem to różnie bywa szczególeni w łukach i koleinach
~radja
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
Niskie zawieszenie co prawda na polskich drogach nie rozpieszcza ale za to na dunskich(obecnie tam przebywam) w polaczeniu z 16" oponami 215 mm sprawia ze auto prowadzi sie pewnie, mozna z spora predkoscia pokonywac zakrety. Dopelnieniem sa dobre hamulce.
~kkoneczny@interia.pl
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
Oczywiscie na dobrej nawierzchni. Nierownosci bowiem wybiera przeciętnie, choć w porównaniu do innych coupe - całkiem znośnie. "Przyklejenie"? Najlepszym dowodem (i sporą frajdą!) jest jazda po długim łuku (autostrada) z max szybkością...:)
~mario
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
Uratował mnie z kilku nieprzewidzianych sytuacji na śliskiej/mokrej drodze. Nie mam porównania do innych aut ale jestem mu wdzięczny. Auto dobrze wychodzi z poślizgów, trzyma się drogi, nie ma problemu ze stratą przyczepności.
~Marcin
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
świetnie trzyma się drogi, jest sztywna kiedy trzeba, ale i potrafi całkiem sprawnie wytłumić polskie dziury:/. śmiało można wejść w zakręt z większą prędkością:)
~kevin
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
Tu jest drobny minusik ale dopiero powyzej 140 :) koleiny i szeroki kapec wpływaja na tor jazdy, ktoś skrytykował jazde po łuku/zakrecie ja zadnych nieprawidłowości nie znajduje
~Dajman
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
Tutaj nic nie mogę zarzucić. Mam wspomaganie i nigdy mnie nie zawiodło. Na parkingu kręcę palcem kierownicę. Skręca tam gdzie chcesz i jedzie dość dobrze.
~madcat82
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
zawieszenie= TRAGEDIA,ok trzyma sie drogi swietnie, zajebiste zawiszenie na PLASKA I ROWNA DROGE czytaj... NIE NA POLSKIE DROGI I NIE DO MIASTA:P