Lista ocen Toyota Paseo II (36) - Widoczność

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bojar211
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
Widoczność dobra nie mam powodu do narzekać w Maździe 323f była gorsza i sobie radziłem więc tutaj wszystko mi pasuje, choć jak zawsze przednie słupki mogły by być lekko węższe a tylnia szyba mniej nachylona.
~Marcin
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
Nie jest to rewelacja, ale niema też na co narzekać. Trochę słabo widać w lusterku wstecznym ale chyba nikt nie poczuje się urażony jak się odwróci w czasie cofania:)reszta jest super
~Dajman
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
Duże drzwi, spore lusterka. Źle nie jest z widocznością. Jest martwa strefa. Ale ona jest wszędzie ;-) (chyba, że ktoś ma kamerę 360 stopni w mercu).
~kkbb89
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
Widoczność dla kierowcy wystarczająca, a nawet dobra. W środkowym lusterku wiele się nie zobaczy, ale dobry kierowca używa tylko bocznych ;-)
~masakryczny@interia.pl
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
Oczywiscie wszystko jest kwestia przyzwyczajenia, moze na poczatku troszeczke przeszkadzaja belki z przodu, ale ja pisze to wszystko kwestia przyzwyczajenia
~dows@go2.pl
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
Tragedia...Z przodu słupki zasłaniają „wszystko”, z tyłu nic nie widać...gdyby nie lusterka., należało by zamontować peryskop : )
~Bady
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
super przód boki ale tył podczas deszczu daje znak brak wycieraczki, autko bardziej na wyczucie gabarytów niż widoczność
~kkoneczny@interia.pl
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
Większość trochę narzeka, a ... ja tam wszystko widzę!:) Z parkowaniem zero problemów, a że czasem wypada się odwrócić - cóż, coupe...
~mario
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
Bardzo dobra widoczność (szyba, lusterka boczne). Gorzej jest ze światłami mijania, są kiepskie.

Usterki Toyota Paseo II

Toyota Paseo II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~madcat82
Coupe 1.5 16V 90KM 66kW
brak tylnej wycieraczki to porazka na calej lini, w zasadzie tylna szybe mozna sobie zakleic tasma klejaca:P