Lista ocen Toyota Previa II (26) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~daro78
Minivan 2.0 D-4D 116KM 85kW
Hamulce. W serwisie przy 80000 wymienili mi nowe tarcze hamulcowe z przodu i od tego czasu Kieriwnica zaczęła się trząść przy hamowaniu. Słabe tarcze kilka razy kupowałem zaczynałem od najtańszych do drogich. Te pierwsze wytrzymały jedno hamowanie na autostradzie i poszły do kosza, dobre wytrzymywaly pół roku. Aż w końcu kupiłem najlepsze tarczę ztym rozmiarem ( wyczynowe-sportowe) po 140 EUR za sztukę i zrobiłem na nich 100000 KM....
~Wojtek
Minivan 2.4 16V 156KM 115kW
Kupiłem auto 15 letnie z przebiegiem 250.000km. Sprawdzał je wysokiej klasy mechanik, który serwisuje tylko Toyoty, i oparłem się na jego opinii. W chwili zakupu wiedziałem o tym, że auto ma "skończone" sprzęgło, kiepskie tarcze i klocki oraz usterkę - sondę lambda (max 500zł oryginał DENSO). Po zakupie stwierdziłem dwie usterki: Przepaloną żarówkę w podsufitce Przepaloną żarówkę kontrolki tempomatu Nie działa zmieniarka CD, albo nie...
~Tauzi
Minivan 2.0 D-4D 116KM 85kW
Urwana klamka od przesuwanych drzwi - kupiona używana za 50 zł i wymiana samemu, wypalone żarówki od podświetlenia deski - oryginały majątek -zakup zamienników i wymiana samemu. Linka hamulca ręcznego - zakup w toyocie 240 zł + wymiana mechanik, przeciekający zbiorniczek wyrównawczy na płyn chłodniczy- zakup używany 70zł i wymiana samemu. Rozrząd razem z pompą ok 700zł +robocizna. Standardowo tarcze co ok 60tys i klocki co ok 30 tys.,...
~klawygosc
Minivan 2.0 D-4D 116KM 85kW
Mówią o felernych kołach dwumasowych w tych autach ale dotyczy to prawdopodobnie tylko łysych karków co to znaja tylko dwa położenia pedału gazu, góra i podłoga. Nie doświadczyłem żadnych problemów w czasie użytkowania prevki. Może jestem mało wybredny :) .
~drozdzenski
Minivan 2.0 D-4D 116KM 85kW
Zaprojektowany do jeżdżenia a nie naprawiania. To nie jest samochód dla majsterkowicza albo utrzymywania warsztatów samochodowych. Lejesz i jedziesz - prosta filozofia, którą ja najbardziej lubię. Bez stresu w najdalszą podróż.
~sm
Minivan 2.0 D-4D 116KM 85kW
Najlepszy van wyprodukowany w Japonii, kompletnie żadnych usterek. Dla ciekawstki podam, że amortyzatory po 200000 są jak nowe, tarcze hamulcowe również, jakość użytych w tym aucie części fabrycznych bije na głowę konkurencję.
~gregorio
Minivan 2.0 D-4D 116KM 85kW
bardzo dobrze wykonane wnętrze nie to co w sharanach, plastiki nie trzeszczą, można nim przejechać 20tkm bez nawet drobnych usterek
~Paweł
Minivan 2.4 16V 156KM 115kW
Samochód jest zrobiony w Japonii, nic dodac nic ująć. Amortyzatory po 200000km mają prawie 80% swojej sprawności.
~Previojezdny
Minivan 2.0 D-4D 116KM 85kW
Przy standardowym użytkowaniu i okresowych, standardowych wymianach, nic złego się nie dzieje.
~Paweł
Minivan 2.4 16V 156KM 115kW
Made in Japan, to gwarantuję całkowita niezawodność, chyba najlepsza Toyota pod tym względem.