Lista ocen Toyota Previa II (28) - Ergonomia

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~dawid z trojmiasta
Minivan 2.4 16V 156KM 115kW
nie wszystkim moga sie spodobac zegsary na srodku. m,nie one nie przeszkadzaja. przyzwyczailem sie juz. strzalem w dziesiatke jest umieszczenie wajchy od automatu przy kole kierowcy co pozwala na uzystkanie dodatkowej przestrzeni pomiedzy fotelami. sprawdza sie to doskonale w dlogich trasach gdzie mozna np postawic lodowke turystyczna itp. wielkosc i ilosc schowkow wystarczajaca, choc konkurencka bywa lepsza
~drozdzenski
Minivan 2.0 D-4D 116KM 85kW
Poezja. Nawet najdłuższa trasa nie męczy. Można jechać i jechać i jechać i jechać... Nic nie boli, nic nie uwiera, nic nie drętwieje. Regulacja foteli i kierownicy oraz duża ilość schowków pod ręką sprawia, że tylko moment konieczności wyjścia z samochodu może być irytująca. Ja najchętniej mieszkałbym w mojej Previi... Nawet w fotelu przed telewizorem nie jest tak wygodnie.
~artmich@onet.pl
Minivan 2.4 16V 156KM 115kW
tempomacik + automacik- to auto płynie. żona uwielbia nim jeżdzić. a ile możliwości daje wnętrze zarówno do pracy jak na weekend to tylko kwestia wyobraźni. wrzucamy 3 rowery lodówkę i heja w trasę. chcesz spać? podłoga płaska, wyjęcie foteli to kwestia 5 min, materac pompowany, plus widok z szyberdachów w gwiaździstą letnią noc... eh czego chcieć więcej!
~EMB
Minivan 2.4 16V 156KM 115kW
Fotel kierowcy jak się zbyt wysoko weżmie to przy wysiadaniu naciska się na jego rant co utrudnia wysiadanie. Układ liczników doskonały. Co do ergonomii przycisków i wyświtlaczy świetna. Tylko jest trochę walki z fotelami tylnymi aby je złożyć. W oplu zdecydowanie lepiej było to rozwiązane.
~Previojezdny
Minivan 2.0 D-4D 116KM 85kW
Daje radę po różnych "dziurach" i w trudnych warunkach np. góry, wąskie uliczki. Promień skrętu mógłby być lepszy, ale daje radę. Zawieszenie jest na tyle wysokie, że nie udało mi się "zaszurać", choć było sporo okazji.
~klawygosc
Minivan 2.0 D-4D 116KM 85kW
Pierwszy mój van i japończyk a mimo to od razu zakumałem co i gdzie... obsługa jak w nokii,,, intuicyjna :) . Mimo wysokiego wzrostu bez problemu znalazłem wygodną pozycję. Rozsuwane drzwi z obu stron,,, plusik.
~fotokrak
Minivan 2.4 16V 156KM 115kW
nie mogę na nic narzekać, no może fotele mogły by lepiej trzymać na boki, ale nie jest to wyścigówka wiec jest OK, 1600 km można zrobić bez przerwy i nie jest się zmęczony, bywało ze spaliśmy po kilka godzin i też było spoko
~darek1979
Minivan 2.0 D-4D 116KM 85kW
Bardzo dużo schowków, uchwytów na napoje, może przydałby się jakiś dodatkowy schowek w bagażniku, ale tragedii nie ma.Fajną rzeczą są dodatkowe uchwty na kubki montowane pod zapalniczką z przodu
~Tauzi
Minivan 2.0 D-4D 116KM 85kW
Wszystko pod ręką, bardzo intuicyjne jak to w toyocie. Brak może tyko podświetlenia przycisków do sterowania lusterkami, ale w najnowszej Rav-ce jest ten sam sterownik i też nie podświetlony.
~Wojtek
Minivan 2.4 16V 156KM 115kW
Swoboda konfiguracji foteli + Wygodne fotele + Bardzo dużo miejsca wewnątrz dla pasażerów + Dostęp do przycisków, szchowków, kieszeni + Ogólnie bardzo pozytywnie