Lista ocen Toyota Previa II (29) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~dawid z trojmiasta
Minivan 2.4 16V 156KM 115kW
rewelacja!!! juz moja stara prevka miala go pod dostatkiem. nawet w 3 rzedzie mozna zasiasc wygodnie nie dotykajac glowa podsofitki. przy 3 rzedach siedzen bagaznik ma ponad 500litrow!!!! zamiast previi bralem pod uwage zakup peugeoya 807 i vw sharana. w 807 po wygodnym zajeciu fotela na miejscu kierowcy(jestem osoba dosc wysoka) w 2 rzedzie za mna moj znajomy mial malo miejsca na nogi. w trzecim rzedzie nie moglem usiasc(za malo miejsca) a...
~Tauzi
Minivan 2.0 D-4D 116KM 85kW
Tutaj mistrzostwo świata. każdy ma ogromną ilość miejsca. Przy czterech osobach na pokładzie i wyjętych tylnych siedzeniach wchodzą na stojąco do środka 4 rowery. Autem robiłem przeprowadzkę i tu wykazała się dopiero jego pojemność, a dodatkowo do auta wchodzi płyta mdf o wymiarach 120 x 240 cm Sharany galaxy i inne mogą tylko pozazdrościć. a dodatkowo odsuwane drzwi strasznie ułatwiają załadunek.
~Previojezdny
Minivan 2.0 D-4D 116KM 85kW
Jeśli jest to wersja z fotelami, to więcej miejsca nie potrzeba. Da radę spakować wszystko jadąc dużą rodziną na wakacje. Nawet terenowy wózek (większych rozmiarów) mieści się po złożeniu w bagażniku i jest jeszcze sporo miejsca obok. Już nie potrafię jeździć zwykłymi samochodami, bo czuję się w nich jak nabity w konserwę.
~drozdzenski
Minivan 2.0 D-4D 116KM 85kW
Samochód z gumy! Na objazdówce po Bałkanach służył nam nawet na niektórych campingach jako camper. Spały w nim komfortowo 2 osoby dorosłe i 2 dzieci. To jak to zorganizować zostanie moją słodką tajemnicą... Odrobinę kreatywności i masz dom na kółkach.
~klawygosc
Minivan 2.0 D-4D 116KM 85kW
Moim zdaniem autko jest skonstruowane ciekawie. Wewnątrz wydaje się dużo większe niż sugeruje wygląd zewnętrzny. Siedem osób na przesuwanych fotelach siedzi wygodnie a mimo to pozostaje jeszcze kawałek bagażnika. Dla mnie bomba.
~daro78
Minivan 2.0 D-4D 116KM 85kW
Z przodu za kierownicą wójek 140 kg. i 202 cm wygodnie jechał w 2 rzędzie 1/2 metra na nogi ,a w trzecim 30 cm. W 8 osób można jechać i żadna osoba nie nadaje narzekać na brak miejsca.
~darek1979
Minivan 2.0 D-4D 116KM 85kW
Nic dodać, nic ująć, nawet przy siedmiu fotelach jest sporo miejsca na bagaże, ostatnio przewoziłem dwa duże rowery po wymontowaniu trzech foteli, we wspomnianym Sharanie możemy o tym pomarzyć.
~gregorio
Minivan 2.0 D-4D 116KM 85kW
mam 185cm wzrostu i jestem zadowolony bo moje nogi swobodnie się mieszczą, a co lepsze, przy załadowaniu całej rodzinki 6os. nie ma problemu z włożeniem wózka i bagażu.
~Radek
Minivan 2.4 16V 156KM 115kW
bardzo duża przestrzeń biorąc pod uwagę szerokość auta, bagaznik przepastny, nawet przy rozłożonych tylnych fotelach jest miejsce na bagaże.
~rzsams
Minivan 2.4 16V 156KM 115kW
rozkładane, przesuwane, wypinanie foteli - piękna sprawa. można tak poukładać fotele, by mieć płaską "leżankę" zrobioną z siedzisk i oparć foteli