Lista ocen Toyota Previa II (33) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wojtek
Minivan 2.4 16V 156KM 115kW
Mam pojazd z automatyczną klimatyzacją i niezależnym włącznikiem "drugiej strefy" klimatyzacji. 5/5 za wydajność klimatyzacji, do której nie można mieć zastrzeżeń. Minimalny minus za to, że temperatura ustawiana na przednim panelu dotyczy przodu samochodu. Niezależnie włączana klima (w moim aucie, a są różne wersje) ma przełącznik nogi/góra/nogi+góra, regulację siły nawiewu i temperatury, ale regulacja temperatury jest suwakiem, więc nie...
~dawid z trojmiasta
Minivan 2.4 16V 156KM 115kW
moje autko wyposarzone jest w 2 strefowa automatyczna klike. sprawdza sie idealnie. jej dzialanie mozna poprawic poprzez montarz przyciemnianych szyb 2 i 3 rzedu, co znaczaco poprawia jej dzialanie(wnetrze mniej sie nagrzewa) a takze podnosi atrakcyjnosc autka. fajna zecza sa tylne okna otwierane jak w klasycznych drzwiach, czyli gora gol a nie jak w wiekszosci wanow tylko uchylane. przydatne tez sa odsowane drzwi z obu stron
~drozdzenski
Minivan 2.0 D-4D 116KM 85kW
-30 - zaraz robi się ciepło, +40 - zaraz robi się chłodno. Dwustrefowa klima sprawdza się w 100%. W Chorwacji czasem tylko dzięki przyciskowi wiedziałem jaka temperatura jest na zewnątrz i jak inni biedacy muszą się męczyć w tym upale ;-) W zimie można zapomnieć o zaparowanych szybach, marznących dłoniach i stopach.
~daro78
Minivan 2.0 D-4D 116KM 85kW
dodatkowe elektryczne dogrzewanie silnika w wysokie mrozy. tylko ze ten silnik długo się nagrzewa zima około 10-15 km trzeba przejechać.ale potem już wszystko super. 2 nagrzewnice i 2 klimatyzacje nezależne od siebie, na przód i tył . z regulacja w środkowym rzędzie.
~fotokrak
Minivan 2.4 16V 156KM 115kW
klimatyzacja i wentylacja działa niesamowicie skutecznie, nawet duże ilości wilgoci np w trakcie deszczu gdy wejdzie dużo zmokniętych osób, wilgoć zostaje bardzo szybko odprowadzona przez klimatyzacje, ogrzewane lusterka i szyby również wspaniale dają sobie rade nawet w sporym mrozie
~rzsams
Minivan 2.4 16V 156KM 115kW
osobna nagrzewnica na tył to rewelacyjny pomysł. Dodatkowo moja wersja miała funkcję power heat - grzałka elektryczna, która przyspieszała znacznie nagranie płynu chłodniczego w zimowe dni - efekt 45 s od rozruchu w aucie zaczyna robić się ciepło.
~Tauzi
Minivan 2.0 D-4D 116KM 85kW
Super klimatyzacja i super ogrzewanie. Podzielona na przód i tył, więc pasażerowie z tyłu mogą sami decydować o temperaturze. Jedynie silnik mógłby się szybciej rozgrzewać. Wszystkie siedzenia mają niezależny nawiew górny i na nogi.
~daro78
Minivan 2.0 D-4D 116KM 85kW
Klimatyzacja bardzo dobrze działa nawet duże upały oddzielne ustawienia dla tylnych foteli nawiewy na podsufitce. Ogrzewanie też bardzo dobrze działa z włączonym dogrzewaniem chłodnicy nawet przy -30 stopni
~klawygosc
Minivan 2.0 D-4D 116KM 85kW
Bardzo duży zakres regulacji nadmuchu. Oddzielne nawiewy i regulacje dla pasażerów drugiego rzędu siedzeń,,, według mnie wszystko jest jak trzeba. Odparowanie szyb mimo rozmiarów bezproblemowe.
~Pelinio
Minivan 2.0 D-4D 116KM 85kW
jeśli chodzi o ogrzewanie to samochód ten posiada dodatkową opcje którą włącza sie pod kierownicą z prawej strony jest do dogrzewanie silnika i w ciagu 7 minut mozemy sie cieszyc ciepłem w naszym samochodzie