Ocena kierowcy - Toyota Previa III

Zbyszek, 6 lat temu
Rok produkcji 2008
Toyota Previa III 2.4 156KM 115kW 2006-2019 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : komfort, bezawaryjność
Perfekcja szkoda, że taki mały wybór w europie. To moja 3 previa - estima i moja opinia jest na 5/ nie wiem skąd opinie negatywne jeśli osoby te nie jeżdziły takimi autami/ to już moją trzecia i powoli rozglądam się za 4 po lifcie 2011-/ zrobiłem nimi około 1600 000 km i nic poważnego przy nich nie robiłem/świece klocki tarcze oleje filtry i opony- to wł wszystko co w nie wkładałem../ 2 genracją jeszcze z Anglii jeżdzi szwagier nic nie robił 720 tyś. przebiegu/ ja kupiłem 3 i nie narzekam/ w tych autach nie ma co się popsuć- łańcuch rozrzadu, automat/ w jedynce i 2 więcej pali bo ma tylko 4 biegi ale i tak było ok średnie około13 14l gazu/ w 3 jest lepiej skrzynia 7 i spalanie srednie po mieście 12 trasa 9 i na autostradzie 140 około11 l na 100/ parkowanie to bajka można wejść na centymetry jak ktoś tylko chce
bez zarzutów te 156 koni w zupełności wystarczają do jazdy nawet z obciążeniem 8 osób/ nie ma problemów z wjazdem np. do centrum Londynu -gaz/auto wykorzystuje do przewozu osób 5 lat wcześniej 2 generację/
bez zarzutu oszczędna skrzynia 7 biegowa w hybrydzie 7-8 benzyny po mieście, średnie 9/ u mnie na gazie- więc inaczej
komfort jakiego nie znajdziecie w aucie 7-8 osobowych z europy
nie miałem nigdy rdzy i problemów z lakierem więc 5
widać lepiej niż w aucie osobowym , duże lusterka, przod widać dobrze ale wspomagaja czujniki parkowania i kamery tył i przód
ok, mogło by być lepiej ale i tak nie jest żle- konkurencja nie dorasta do pięt
w upalne dni nie można zejść do 17-18 stopni w środku, ale te 19-20 stopni jest ok i tak o wiele lepiej niż konkurencja/ ogrzewanie 5
brakuje miejsca tylko na bagaże reszta ok
w miarę ok, powyżej 150 zaczyna być trochę głośno
tylko części eksploatacyjne auto bezawaryjne jak narazie
bezawaryjność i wygoda kosztuje choć 2 generację można kupić już za grosze
prawie się nie zdarzają