Lista ocen Toyota Prius II (24) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~automaniak
Sedan 1.5 VVT-i 78KM 57kW
Drogie autko, fakt, nowoczesne, z pełną opcją i bajerami które czasem są zbędne a czasem dają frajdę z zabawy. Naprawa jest bardzo droga, nie muszę chyba pisać dlaczego. Brak wykwalifikowanych serwisów które potrafiłby szybko usunąć usterkę, konieczność stosowania specjalistycznego oprogramowania tylko do tego samochodu. To wszystko powoduje ze mimo spalania na poziomie 4l/100km, koszt zakupu samochodu przy jakieś usterce amortyzuje się dążąc...
~KierowcaPTB
Sedan 1.5 VVT-i 78KM 57kW
Kupić auto krajowe od niby prywatnej osoby z niby małym przebiegiem... to strzał w kolano... na bateriach była wstanie przejechać 1200m sprzedawca twierdził że to przez to że zimno... auto kupiłem w listopadzie A prawda jest taka że wpierw silnik po 6tyś km miał problemy A chwilę po nim baterie padły. Albo trafiłem na oszusta albo na zajechany model albo te auta po 200tyś km muszą mieć remont silnika i wymianę baterii
~Marcin Kneć
Sedan 1.5 VVT-i 78KM 57kW
Samochód jest niestety dość drogi. Dlatego w Polsce nie jest popularny. Bezpieczeństwo kosztuje - poduszki - 2 z przodu - kierowca pasażer. Boczne w siedzeniach kierowcy i pasażera, kurtyny z tyłu i z przodu. Do tego spalanie miodzio... A widok babci pod tesco jak podjeżdżam do przejścia dla pieszych - BEZCENNY ;)
~Babycorleone
Sedan 1.5 VVT-i 78KM 57kW
Ja kupiłem z drugiej ręki i zapłaciłem naprawdę mało. polecam kupować używane bo nowe troszkę jak na Polskę za drogie. Szybko tanieje choć niesłusznie. Nic sie nie psuje więc nie należy się zbytnio przejmować przebiegiem. W ty aucie przebieg tez jakoś inaczej się powinno liczyć dzięląc go na dwa silniki.
~igor@prototypy.com
Sedan 1.5 VVT-i 78KM 57kW
Trzeba być niespełna rozumu żeby kupić ten samochód za 120tyś zł, po prostu to plastikowa zabawka wewnątrz której widać niesamowite oszczędności na wykończeniu wnętrza. Coś tam trzeszczy , coś stuka. Powinno być dużo lepiej.Kupno używanego jest jak najbardziej uzasadnione i naprawdę ma to sens.
~bakusie@poczta.fm
Sedan 1.5 VVT-i 78KM 57kW
Cóż nie jest to tani samochód, zwłaszcza na polskie warunki. Biorąc jednak pod uwage jakość wykonania, niezawodność, oraz nieocenioną przyjemność z jazdy, myśle że warto. Gdybym dziś stał przed wyborem nowego samochodu z podbną cenę, myśle że postawiłbym na Priusa.
~Mateusz Miziołek
Sedan 1.5 VVT-i 78KM 57kW
Za używane auto odkupione od ASO Toyoty, wykorzystywane jako demo i pojazd zastępczy, z przebiegiem 90.000 km w 2010 roku zapłaciłem 43.000 zł. Do tego gwarancja na 6 miesięcy. Na nowe nie byłoby mnie stać i wybrałbym wtedy coś innego.
~Zenekis
Sedan 1.5 VVT-i 78KM 57kW
OK ale to UK - w Polsce ból bo drogie i się nie opłaca chyba. w UK niskie podatki i ubezp. nikt tego nie ukradnie bo szkaradztwo - ja kupiłem bo dowoziłem chińszczyznę przez rok po mieście.
~miroslak@heisei.pl
Sedan 1.5 VVT-i 78KM 57kW
w Polsce samochód jest wyceniony wysoko. Gdyby kosztoewał jak w Stanach 28000 USD = 86000 PLN byłby dużo popularniejszy na rynku. Tak czy inaczej kupuję drugą hybrydę do firmy
~Gotoxy76
Sedan 1.5 VVT-i 78KM 57kW
Warty każdej złotówki. Niskie spalanie ,niskie ubezpieczenie, nic się nie popsuło ,ale części w przystępnych cenach.