Oceny Toyota Prius IV Hatchback 1.8 Hybrid 122KM 90kW 2016-2019

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Toyota Prius IV Hatchback 1.8 Hybrid 122KM 90kW 2016-2019

~OkPPeter12f
Hatchback 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Kupiłem nowego Priusa do jazdy... w trasie. Nietypowo ale w tym szaleństwie jest metoda. Robię rocznie około 50-60 tys. km (z tego 90% trasa) Potrzebuje samochodu, który jest zawsze gotowy do drogi, nie będzie generował dodatkowych kosztów, w miarę ekonomiczny i tym razem będę mógł nim zrobić bez większych wydatków 200 - 400 tys. km. Jednocześnie nie potrzebuje już auta z dużym bagażnikiem czy 7 osobowego. Na razie mam Priusa 12 m-cy i...
~Michał
Hatchback 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Bardzo dobry samochód. Cieszę, się że powstał, bo z toyoty nic bym dla siebie nie wybrał. Lepiej spełnia moje potrzeby niż auris i corolla. Chciałem kupić P3, który był bardziej przestronny, ale ten dużo lepiej jeździ, mniej pali i jest wolny od problemów mechanicznych P3. No i wciąż na gwarancji.
4,1
~donulani
Hatchback 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Świetnie dostrojona, niby 122km a wrażenia z jazdy jakby było spokojnie ze 150. Minusem cvt jest oczywiście hałas przy przyspieszaniu, który jest po prostu duży. (Skrzynia biegów)
~agraya
Hatchback 1.8 Hybrid 122KM 90kW
cichy, tryby jazdy pozwalają dostosować dynamikę jazdy oraz oszczędność spalania do zastałych warunków (Silnik)
~Kris
Hatchback 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Auto jest zaskakująco dynamiczne , kupiłem go zaraz po tym jak sprzedałem Porsche cayenne 521 KM , ale prius nie zamula , w mieście zostawia 90% aut z tyłu a ma 120 km ?! , tak odczuwanie bliżej mu do 180 km . W porównaniu do aurisa , czy CHR auto o niebo bardziej dynamicznie ? co jest dla mnie zaskakujące bo ma ten sam napęd (Silnik)
~qadD4D
~Jaazy
Hatchback 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Dziwna sprawa, ale nowy Prusak mniej spala mi jadąc spokojnie po mieście po pracy (~15km w jedną stronę, spod miasta + kilka świateł po drodze) niż jadac w trasie na autostradzie. Pewnie kwestia predkosci. Minimalne spalanie na odcinku 50km wyniosło 3,5 litra na 100 km. Średnio nieco koło 4,1, ale ja jeżdże eco. Dałem do testów auto znajomym i normalna osoba spala koło 5 litrów, a jak chce się troszkę depnąć to koło 6l - i tak super. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
Toyota Prius IV Hatchback