Lista ocen Toyota RAV4 II (62) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 106 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sylwester
MPV 2.0 16V D-4D 116KM 85kW
bylem raz w serwisie, bo moim zdaniem dzwi kierowcy powinny sie zamykac delikatniej. moze przesadzam, ale powinny sie zamykac ´prawie same´. poprawili skrzynia biegow - wsteczny i dwojka - moglo by byc lepiej. moze poprawia na przegladzie. boczne lusterko kierowcy - moglo by dawac wieksza mozliwosc regulacji - ale dalo sie ustawic prawie poprawnie reszta bez zadzutu
~Paragon
MPV 2.0 i 16V 150KM 110kW
musze powiedziec ze wymiana czesci ktore sie zurzywaja czyli wymienilem tylnie zawieszenie a to dlatego ze pekla sprezyna i sprzodu wymienilem stabilizatory pionowe prawego i lewego. Musze powiedziec ze tylko zaplacilem za czesci bo robie sobie sam. Koncowy tlumik koszty przeliczeniu na zlotowki to okolo 1200zl za wszystko co podalem wyzej.
~Szymon
MPV 2.0 i 16V 150KM 110kW
Jak narazie mnie nie zawiodla. A nawet i zaskoczyla i pomogla. Wyciagalem z piachu Toyote Land Criusera. Spokojnie sobie poradzilem. Majac zamontowane orurowanie z przodu, przy stluczce , nawet ryska sie nie pojawila na moim samochocie, a auto \"uderzone\" raczej do kasacji.
~huj ci do tego
MPV 2.0 16V D-4D 116KM 85kW
po 100 tys km pada spżęgło i w serwisie w SIEDLCACH zaśpiewali za naprawe 15 tys a za wyniane roz rządy w tym saym serwisie wzieli 3 tys i te kurw... wcale go nie wymienili zresztą tak samo było z wymianą klocków chamólcowych u mnie strasznie rdzewiały drzwi
~danielclub@interia.pl
MPV 2.0 i 16V 150KM 110kW
stukanie ograniczników drzwi: w drzwiach kierowcy 3 razy i tylnych raz ale narazie jest spokój. Po każdej zimie malowanie felg na nowo w ramach gwarancji (korodują pod wpływem soli). Klocki hamulcowe wymieniane w ramach gwarancji (stuki-usterka fabryczna).
~inc.
MPV 1.8 VVTi 125KM 92kW
po roku uzytkowania do wymiany był pasek rozrządu (120 zł), wyczyszczenie klocków hamulcowych i przeszlifowanie tarcz (60 zł), wyważenie kół po porzednim właścicielu (60 zł) , czyszczenie i nabicie klimatyzacji 100 zł.
~Peshet
MPV 2.0 16V D-4D 116KM 85kW
Toyota, co tutaj opowiadać...nic się nie dzieje, znakomita jakość materiałów wnętrza, trwałe zawieszenie, tylko lakier lekko opryskuje i się drapie, ale lekko:) plastikowe zatrzaski obudowy koła zapasowego urwały się - obudowa brzęczy
~Żółw
MPV 1.8 VVTi 125KM 92kW
Przy dobrej eksploatacji wszystkie drobne usterki można szybko i tanio wyeliminować. Najbardziej chyba cierpią amortyzatory i zawiasy bagażnika, który otwiera się na bok i obciążony jest kołem zapasowym
~Złoty
MPV 2.0 16V D-4D 116KM 85kW
w zime troszkę skrzypia platki w srodku. rysuje sie osłona koła zapasowego. ororowanie tylne zaslania zaczep holowniczy co uniemozliwia jego uzywanie. i te delikatne plastiki w srodku - łatwo porysować!!
~zaqwsx
MPV 2.0 i 16V 150KM 110kW
Wcale nie takie cudo, z Audi miałem mniej problemów, syna mazda Mx5 jest wręcz nieprzyzwoicie niezawodna kompletnie nic. Nawet moja Cytryna xsara picasso sprawia mi mniej problemów.