Lista ocen Toyota RAV4 II (62) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 106 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MALI
MPV 2.0 i 16V 150KM 110kW
JEST DOŚĆ DROGI, ALE JAK WLICZYĆ W TO BOGATE WYPOSAŻENIE TO WCALE NIE WYCHODZ TO TAK. TOYOTA RAV-4 2.0 D4-D 5 DRZ. LUNA cena: 107 500,00 zł Standardowe wyposażenie: Dwie poduszki powietrzne przednie ABS + EBD Hamulce tarczowe przednie (wentylowane) i tylne Elektryczne szyby przednie Elektryczne szyby tylne (wersja 5-drzwiowa) Centralny zamek zdalnie sterowany pilotem...
~Gosia
MPV 2.0 16V D-4D 116KM 85kW
Po kosztownej wymianie silnika i koła zamachowego stwierdzam, że jest to droge auto w stosunku do oczekiwań niezawodności i usterkowości. Samochód bardzo mi się podoba mi, dobrze się nim jeździ, w zimie rewelacja, zastanawiam się czy kupiłabum jeszcze raz takie auto ze względu na bardzo kosztowne usterki, cena samochodu też jest wysoka, ma 7 lat i 3 lata temu zaczął się sypać!
~michał-gliwice
MPV 2.0 i 16V 150KM 110kW
O czym tu gadać! Nowy kosztuje około 120tys zł! Ja osobiscie bym nigdy nie dał takiej kasy za samochód ni to terenowy ni to komfortowa limuzyna!! Uważam że nowy nie jest wart tych pieniedzy! JA kupiłem z salonu uzywany na gwarancji! I to uwazam ma sens! Zapłaciłem połowe ceny nowego i jeżdze bez problemu już 3 rok!
~Krzysiek
MPV 2.0 i 16V 150KM 110kW
Jest dosyc drogi, ale jezeli spojrzec na ceny innych producentow za to co oferuja, to ravka wypada bardzo dobrze. Zastrzezenia moga miec niktorzy co do wnetrze - ze za ta kase powinno byc lepiej, itp. Ja jednak wieksza uwage przywiazuje do funkcjonalnosci i mozliwosci niz do wodotryskow, stad ta ocena.
~piotr.wolanski@wp.pl
MPV 2.0 16V D-4D 116KM 85kW
Dobrze wykonane elementy. Nic nie trzeszczy choc jezdze po roznych niekoniecznie asfaltowych drogach. No coz, sa tansi i sa oczywiscie drozsi ale dla mnie to dobrze wydane pieniadze skoro ciagle po trzech latach jestem naprawde zadowolony.
~sured@interia.pl
MPV 2.0 i 16V 150KM 110kW
Relatywnie nieadekwatna cena do tego co to autko może.Wg mnie cena 70tys to max. Generalnie jest to moja 3 toyota ale po rav4 już wyleczyłem się z TOYOT i ich statystycznej niezawodności. Więcej rav 4 nie kupię
~I>K bytom
MPV 2.0 16V D-4D 116KM 85kW
to mój 2 rav 4 i zamówiłem nowy model mślę ze też bedzie super w 1 tylko wymiana docisku sprzęgła po 86 tyś km a w drugim nic do tej pory 70 tyś TYLKO BARDZO RYSUJA SIE SZYBY nie skrobać lodu tylko odmrażacze tak to polecam
~micho
MPV 2.0 i 16V 150KM 110kW
Po ostatniej obniżce cen wypada całkiem nieźle, np. w porównaniu z Nissanem X-Trailem, a jest lepiej wyposażony (Sol). Cenowo przegrywa z koreańczykami, ale wygrywa prestiżem marki i za to trzeba, i chyba warto zapłacić.
~Paragon
MPV 2.0 i 16V 150KM 110kW
kazda cena auta ma swoja cene jaki stan taka cena jak jest pelna historia wymiany czesci ktora prowadza kierwocy zagranica co w polsce jest nie dopomyslenia to jest auto warte kazdej wygocjonowanej ceny.
Dziennik kosztów dla Toyota RAV4 II
8,3
12,4
13,3
~Żółw
MPV 1.8 VVTi 125KM 92kW
RAV4 to bez wątpienia auto którego wartość spada baaardzo powoli. Ale przekłada się to na jakość. Wydane pieniądze na zakup zostaną zaoszczędzone na wizytach w warsztacie (a raczej ich brak)