Ocena kierowcy - Toyota RAV4 II

Peshet, 15 lat temu
Silnik 2.0 16V D-4D 116KM 85kW
Rok produkcji 2004
Toyota RAV4 II 2.0 16V D-4D 116KM 85kW 2002-2006 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : zaskoczyło: jak pozytywnie na lekkim bezdrożu - świetne; tak i negatywnie na prędkosci 70km/h++ w koleinach[przeraziło za pierwszym razem z braku przyzwyczajenia:)]
Karoseria : słaby plastik zatrzasków obudowy koła zapasowego
dobra [niby]terenóweczka, świetna jakość wykonania, wygodna, zwinna, bezawaryjna, polecam tym, kto lubi takiego typu zabawki:) wielbiciele speed\'u, luksusu, manewrów prędkościowych i przyśpieszania do 120km/h na zakrętach się zawiodą:)) Ja już zaczynam ją lubić, taki mały wdzięczny \"czołżek\":)
ładnie pracuje, dynamiczny, za mało biegów żeby go ładnie \"ogarnąć\"
biegi twarde, bardzo krótkie, wszystko powyżej 60km/h na 4 biegu, powyżej 90km/h na 5...a co dalej?...można oczywiście i na 6000ob/min jeździć, ale komu to się opłaci. Sprzęgło twarde(ale ja porównuję z luksusową osobówka, czyli nie obiektywnie, to zupełnie inna bajka jest) Da się przyzwyczaić i nawet to polubić
jak to w terenówkach - na prędkościach kiedy osobówka do drogi się przykleja, terenówka raczej odwrotnie, szczególnie w koleinach po TIR-ach, cały samochód hula, kierownica poluzowana i z tego co wiem ten typ tak ma, no nie jest to wyścigówka:)) Natomiast po lekkim bezdrożu - ulicach bez asfaltu i innych dziurawych nawierzchniach - jedzie idealnie - wszystkie nierówności pochłania. Może 3 jest oceną lekko subiektywną...
OK
świetnie
znakomicie
OK, tylko drzwi do bagażnika otwierają się jak w lodówce, mogli by je przynajmniej podzielić, a tak nie mogę garażu zamyknąć póki bagażnik jest otwarty
wyciszenie słabe, ale można sobie poradzić za pomocą muzyki(czego na przykład nie da się osiągnąć w nowym Fokusie)
normalne, u mnie 11 l średnio w mieście, noga ciężka, nie oszczędzam, ale powyżej 4000ob/min nie lubię jeździć z powodu hałasu. Serwis w ASO co 15 tys.- wiadomo drogo, ale przynajmniej nic nie trzeba naprawiać. Jakość obsługi w serwisie dobra.
trochę drogo przy zakupie, ale opłaca się biorąc pod uwagę brak usterek
Toyota, co tutaj opowiadać...nic się nie dzieje, znakomita jakość materiałów wnętrza, trwałe zawieszenie, tylko lakier lekko opryskuje i się drapie, ale lekko:) plastikowe zatrzaski obudowy koła zapasowego urwały się - obudowa brzęczy
nic póki co, niedługo ją mam, ale Toyoty mają bardzo dobrą opinię wśród posiadaczy i użytkowników samochodów
Dziennik kosztów dla Toyota RAV4 II 2.0 16V D-4D 116KM 85kW
8,3