Lista ocen Toyota RAV4 IV MPV Facelifting (30) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł
MPV Facelifting 2.5 Hybrid 197KM 145kW
Tu jestem trochę zawiedziony. Kupując nowe auto za 188 tysięcy spodziewałem się lepszej jakości. Bardzo źle oceniam wykończenie foteli w wersji Elegance Deep Black. Wydaje mi się, że jeśli chodzi o wykończenie można by było dużo poprawić. Przeszkadza mi, też, że w Polsce nie można wybrać np. szyber dachu, pamięci foteli czy czujnika w zderzaku do otwierania pokrywy bagażnika. Niektóre elementy wykończenia mogłyby być lepiej wykonane. Bardzo...
~KW
MPV Facelifting 2.5 Hybrid 197KM 145kW
Cena typowa jak dla samochodu w tej klasie. Jakość wykonania elementów w kabinie mogłaby by być jednak lepsza. Widać pewne niedoróbki, zbyt duże szczeliny w niektórych miejscach, niedopasowane wykładziny, oszczędności na drobnych elementach (brak zegara w kabinie, gniazda zapalniczki w bagażniku, wentylacji dla pasażerów na tylnej kanapie, podświetleń przycisków do otwierania szyb itp.).
~Pawielus
MPV Facelifting 2.5 Hybrid 197KM 145kW
Po mimo bardzo dobrej mechaniki uważam że w tej cenie auto jest biedne w środku i co gorsza odczuwa się to na tanich dodatkach. Nie zrozumiałe jest brak podświetlenia wszystkich przycisków, brak ledowych kierunkowskazów pomimo że cała reszta jest typu LED. Nie można podłączyć smartfona w trybie udostępnienia w systemie multimedialnym, brak ładowarki indukcyjnej.
~Dusterrrro
MPV Facelifting 2.5 Hybrid 197KM 145kW
Jakość wykonania w wielu obszarach dużo lepsza niż Duster (min radio/głośniki), ale nie wszędzie: przykładowo góra deski rozdzielczej to twarde plastiki jak z Dustera. Słabe zmontowanie plastików - trzeszczą mocno na nierównościach (te w Dusterze lepiej zmontowane). Biorąc pod uwagę ogólną ocenę sprawiedliwa cena to ok 90 tysięcy zł. Samochód kosztuje jednak ok 160 tys zł.
~kolo3005
MPV Facelifting 2.5 Hybrid 197KM 145kW
Za dość spore pieniądze otrzymujemy auto z małym bagażnikiem, beznadziejnym rozwiązaniem pasów bezpieczeństwa pasażerów z tyłu (spróbujcie zapiąć dzieci w fotelikach ). Nawigacje i system info rozrywki z poprzedniej dekady, nawet nie ma światełka w schowku, auto trzeszczy jakby było po kilku dzwonach (moja auris trzeszczała jeszcze bardziej)
~Darek
MPV Facelifting 2.5 Hybrid 197KM 145kW
No i tu jest tragedia ją za samochód dałem prawie 160 tyś a to co oferuje toyota to jakiś żart wziąłem bez skury bo ma złą opinię ale system multimedialny to pomyłka no i wisienka na torcie Nawigacja no jest i to na tyle jak chcesz dojechać do celu i na czas to jej nie używaj A zapomniałem napisać plastyki użyte to w moim renault Kangoo są lepsze
~Dariusz elpodlako
MPV Facelifting 2.0 Valvematic 152KM 112kW
W porównaniu z innymi suvami tej klasy - cena jest ok - jak na moją kilkumiesięczną analizę wyposażenia, systemów, podzespołów przed zakupem. Są tańsze suv-y ale bez 4x4, bez połowy wyposażenia, ze słabszymi silnikami, albo bardziej wyżyłowanymi. Jak dla mnie to była optymalna opcja jakości i ceny.
~Jacek
MPV Facelifting 2.5 Hybrid 197KM 145kW
Oczywiście mogłoby być tańsze ku uciesze użytkowników. Jakość niesamowita. Autem testowy z salonu zrobiłem trochę więcej kilometrów. Miał przejechane 14000 km i średnią 6.9. W raporcie spalania tą maksymalną podałem z auta testowego jakie było na kompie.
~miszczu
MPV Facelifting 2.0 Valvematic 152KM 112kW
Mogłoby być trochę taniej! 140k za samochód tej klasy to jednak dość sporo. Szkoda, że Toyota wprowadzając silnik hybrydowy również podniosła cenę diesla aż o 3k PLN i to na rocznik 2015! Tak, tak drodzy Państwa z Toyoty. Wszystko widać :)

Usterki Toyota RAV4 IV

Toyota RAV4 IV – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Grzegorz
MPV Facelifting 2.5 Hybrid 197KM 145kW
samochód nie jest wart swojej ceny, plastiki po 38 tys km zaczęły skrzypieć, zbyt mały bagażnik, przeciętna i nudna deska rozdzielcza. Z zewnętrz bardzo ładny, ale samochodem jeździ się w środku :-)
Toyota RAV4 IV MPV Facelifting